Про нас

МИ З ВАМИ І ДЛЯ ВАС. ТАК БУЛО, ТАК Є І ТАК БУДЕ НАДАЛІ

Газета „Трудова слава” є одним з найвідоміших та авторитетніших друкованих видань міста, області. Двічі на тиждень її читають понад 3 тисячі читачів. Журналістський колектив докладає чимало зусиль для поліпшення якості матеріалів, розширення читацької аудиторії.
Так, саме наприкінці жовтня 1930 року вийшов перший номер «Колективіста». Ця назва протрималася аж до початку шістдесятих, згодом газета носила назву «Соціалістичні лани», а потім за виданням закріпилася нинішня назва – «Трудова слава».
Не одне покоління читачів виросло разом з міськрайонкою, не одне покоління журналістів виховала газета. Всього було на тернистому шляху — і радість, і сум, і роки процвітання, і нелегкий період виживання, але єдиною і головною зброєю журналіста завжди було перо — гостре і об’єктивне.
Газета має своїх читачів, її шанують і люблять тисячі бориспільців. І наша щира вдячність усім, хто зберіг щире слово і вірність саме нашій неповторній славі «Трудовій…».
Адже ми були вчора, ми є сьогодні, ми будемо завжди. І надалі залишатимемось вірними своєму професійному обов’язку.

 

DSC03616Інна Бакум, редактор

В «Трудовій славі» з 2008 року, спершу працювала заввідділом агропромислової політики, потім заступником редактора, а з 2011-го — редактором: «Це справжній подарунок долі, адже я постійно у вирі життя – цікаві зустрічі, події. Про що ще може мріяти творча людина? А нині це велика відповідальність як керівника перед собою, перед колективом і читацькою аудиторією»

 

 

 

 

 

 

DSC_5000Тамара Велегіцька, відповідальний секретар

Відповідальна за кожне слово, розділовий знак. Її робота «за кадром», та саме завдяки Тамарі Володимирівні «ТС» щораз виходить наповненою різносторонньою інформацією. Професіоналізм колеги, відповідальність, любов до професії та до рідної газети є взірцем для всього колективу та прийдешніх поколінь журналістів.

 

 

 

DSC_1903+Наталія Можайкіна, журналіст

Член Національної Спілки журналістів України, голова міської організації журналістів. У журналістиці близько 40 років і всі вони віддані «Трудовій славі». Її статті — то дослідження гострих проблем, людських доль, успіхів та пошуків. Наталія Федорівна удостоєна відзнаки міського голови за багаторічну плідну працю.

 

 

 

 

DSC_5027

Тоня Туманова, журналіст

Любить свою роботу, тому що любить, і цим, певно, все сказано. Про себе і обрану професію говорить так: «Журналістика — це таке собі людинознавство, тільки подумати: щоранку ми бачимо сотні людей. Це такий собі космос на землі, де кожен – окрема планета… А тепер уявіть собі, що я маю змогу щодня відкривати для себе все нові і нові планети. Хіба це не чудо???»

 

 

 

DSC_5085Олександр Антоненко, головний бухгалтер

Молодий, талановитий, завзятий. Працювати з ним легко і весело. Завжди добросовісно виконує покладені на нього фінансові обов’язки, але спостерігаючи за роботою і журналістів, поряд з ними теж став людиною творчою. Сподіваємося, що в недалекому майбутньому обійме високу посаду у фінансовій сфері.

 

 

 

 

 

DIV_0140Юлія Калініна, верстальник-дизайнер

Шлях в «ТС» розпочала з оператора комп’ютерного набору, але згодом захопилася більш творчою роботою. Газету робить «із заплющеними очима» і в будь-який час. Розумна, дотепна, красива — нею милуються всі чоловіки, які заходять до редакції. Збирає крилаті вислови колег і відомих людей. Любить літо, музику і чорний шоколад. 

 

 

 

 

 

-5285525959098874372_121Красуня Марина Грицюк не мріяла у школі про професію журналістки, до редакції прийшла, змінивши до того кілька робіт. Їй подобається спілкуватися з людьми, слухати їх, а сам процес невпинного пошуку і творення матеріалів приносить внутрішнє задоволення. Нещодавно до цього переліку додалося ще й фотографування.

Марину вже знають керівники багатьох установ, підприємств та організацій не лише Бориспільської ОТГ. З нею вітаються на вулицях міста герої її матеріалів.

У «ТС» навчилася злагодженості та взаємної підтримки в роботі. Вона вже полюбила газету. А досвід і професійність обов’язково прийдуть, з роками.

 

 

Share Button