Міністр охорони здоров’я: «Половина українців готова вакцинуватися вже зараз»

Прихильність українців до вакцинації поступово росте, принаймні половина українців готова вакцинуватися вже зараз. Про це повідомив у Фейсбуці міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко за результатами селекторної наради з регіонами щодо темпів вакцинації.

«Вакцинальна кампанія нарощує темпи, і найближчим часом маємо вийти на потужності, які близькі до максимальних. Кожного тижня ми вакцинуємо більше, ніж за попередній. Наразі 14% дорослого населення отримали принаймні одну дозу вакцини. Такі темпи – це результат нашої спільної роботи, але маємо до чого ще рости», – заявив міністр.

За його словами, вакцинація – це єдина можливість захисту напередодні можливої нової хвилі восени та перед початком навчального року.

«Сьогодні проблем з нестачі вакцин немає. Починаючи з липня, вакцини надходять в Україну щотижня. Прихильність українців до вакцинації поступово росте, принаймні половина українців готові вакцинуватися вже зараз. Нам залишається лише дати їм цю можливість», – зазначив Ляшко.

Міністр також звернувся з проханням до сімейних лікарів та пунктів щеплень, як до найближчих до пацієнта. «Займайте активну позицію, розповідайте людям про важливість вакцинації від коронавірусної хвороби, адже в разі спалаху доведеться в рази складніше працювати», – додав він.

ДО ТЕМИ

В Україні понад 80% померлих від коронавірусу старші 60 років

У Міністерстві охорони здоров’я заявляють, що понад 80% усіх померлих від COVID-19 в Україні – це люди старші 60 років.

Станом на 14 серпня від коронавірусної хвороби померли 53 255 осіб, з них 43 566 – у віці 60+.

«Це ще одне свідчення того, що літні люди знаходяться в зоні найвищого ризику від коронавірусної хвороби. Причому чим старша особа, тим вищий цей ризик. Так, частка людей віком 60-69 років серед померлих складає 29% (15 533 осіб), а людей віком від 70 років – 52% (28 033)», – ідеться в повідомленні МОЗ у Фейсбуці.

 

Share Button