Федорчук про ОТГ і районний «бублик»

У міській раді говорять про плани районної влади створити одну велику ОТГ, об’єднавши вcі села. Бориспіль, при цьому, у розрахунок не беруть. Тобто вийде такий собі «бублик» із містом посередині. Міська влада проти такого сценарію, має на те низку причин і план дій. Більше про це розповів міський голова Анатолій Федорчук.

«Ми обговорювали з депутатами, представниками фракцій та політичних партій, як далі житимемо, яке бачення щодо ОТГ. Є позиція району, щоб утворити так званий «бублик». Тобто у центрі залишається місто, а всі сільські ради об’єднуються в ОТГ.

Тішить, що ми з депутатами були однодумцями, і на цей варіант не згодні, оскільки у місті дуже багато проблем, які не можуть бути вирішені самі по собі, а лише за об’єднання навколо економічного центру в Борисполі», – наголосив міський голова.

Серед проблем А. Федорчук виокремив: ЦРЛ, очисні споруди, будівництво сміттєпереробного заводу та ін.

Очільник міста також розкритикував плани району щодо «бублика», назвавши їх деструктивними та антидержавними: «Цей підхід односторонній – давайте все зробимо, аби тільки не з містом – деструктивний та антидержавний, він не піддається здоровому глузду».

Щоб донести свою думку, в місті вирішили порушувати питання через ОДА та Київраду, а також провести низку зустрічей із сільськими головами.

«Чому наголошую на цьому питанні? Україна взяла на себе зобов’язання перед Європою, і хочемо ми того чи ні, але наступні вибори до органів місцевої влади проводитимуться на базі ОТГ. Це питання дуже актуальне для нас: від того як його вирішимо – залежатиме подальший розвиток громади як міста, так і району», – пояснив міський голова.

Інф. «ТС»

Share Button