ЩЕПИТИСЯ – БЕЗ ПРОБЛЕМ

Жителі Бориспільської громади продовжують активно вакцинуватися. Адже найпереконливіший аргумент – мінімізувати небезпечні наслідки коронавірусу і зменшити поширення хвороби на території Борисполя.

Однак COVID-19 нікуди не зник: за минулий тиждень підтверджено захворювання у 10 осіб (9 у місті і одне в СС. Лебедин). Про це наголосила начальник відділу охорони здоров’я Бориспільської міської ради Людмила Пасенко.

Посадовець також підсумувала темпи вакцинації у Бориспільській громаді. Станом на 16 серпня проведено 22351 щеплення, першу дозу отримало 13991 особа, або 17,5% населення громади), дві дози – 8360 осіб, або 10,45% жителів.

За минулий тиждень медиками КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» щеплено 2191 житель: вакциною CoronaVac 565 осіб, Pfizer – 587 осіб та Moderna – 559 осіб.

Л. Пасенко нагадала, що з 9 серпня працює пункт масової вакцинації на базі Міжнародного аеропорту «Бориспіль», де можна вакцинуватися без попереднього запису в форматі «живої» черги. Щеплення проводять медики міського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Окрім того, з метою забезпечення стабільної роботи закладів освіти з нового навчального року відділ охорони здоров’я разом з управлінням освіти і науки приділив увагу інформаційно-роз’яснювальній роботі серед освітян щодо активізації вакцинації. За даними управління освіти, станом на 13 серпня щеплено 43% працівників закладів середньої освіти, 35% – працівників дошкілля та 41,8% – освітян закладів професійної освіти.

НАДІЙШЛИ КОШТИ НА ІНСУЛІН ТА НА ЛІКИ ДЛЯ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ

Відділ охорони здоров’я тримає під контролем надходження та використання коштів на забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет і на відшкодування вартості лікарських засобів для пільгових категорій населення.

За інформацією Л. Пасенко, станом на 13 серпня надійшли кошти субвенції з державного бюджету в сумі 351,4 тис. грн – на відшкодування вартості препаратів інсуліну та кошти субвенції з обласного бюджету – 126,075 тис. грн – на відшкодування витрат на лікарські препарати на безоплатній та пільговій основі та на безкоштовне та пільгове зубопротезування постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС. Підготовлено документи на відшкодування вартості інсулінів на суму 212,8 тис. грн, на відшкодування вартості ліків ліквідаторам-чорнобильцям на суму 111,7 тис. грн, на зубопротезування чорнобильців – 3693 грн та на надання стоматологічної допомоги учасникам АТО/ООС – 21463 грн.

Share Button