ШКІЛЬНІ КОСМІЧНІ ФАНТАЗІЇ

В актовій залі БДЮТ «Дивоцвіт» відбувся міський етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії». До уваги журі  роботи двох вікових категорій – молодша – 8-12 років, старша –13-16 років у номінаціях «Література та журналістика», «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Фото-, відео- та кіномистецтво», «Комп’ютерна графіка», «Музичне мистецтво».

Мета конкурсу полягає у розвитку творчих здібностей дітей та підлітків, зацікавленості їх у дослідженнях космосу, підвищення рівня знань у галузі природничих та гуманітарних наук.

Свою творчість для участі у заході подали 77 учасників закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Кожна робота вирізнялася своєю оригінальністю, якісним рівнем виконання та розкривала багатогранний світ фантазій кожної дитини. Переможцями конкурсу стали 14 учнів, які представлятимуть наше місто в області, призерами  – 53, та кожен з учасників буде нагороджений дипломом від управління освіти і науки Бориспільської міської ради.

Інф. «ТС»

Share Button