На базі Бориспільської лікарні з’явиться сучасний «Центр життя»

На базі Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування буде створено «Центр життя». Про це повідомив голова Київської ОДА Василь Володін.

Проєкт передбачає будівництво сучасного пологово-гінекологічного відділення. Наразі готується документація для проведення тендерних процедур. При будівництві будуть враховані принципи енергоефективності, європейські стандарти та технології з використанням сучасних будівельних матеріалів.

Будівництво нового відділення та забезпечення його сучасним обладнанням допоможе створити комфортні умови для перебування пацієнтів та роботи медичного персоналу.

Наступним етапом проєкту «Центру життя» стане будівництво терапевтичного, кардіологічного та діагностичного відділення та відділення гемодіалізу.

При зведенні будівлі будуть враховані принципи інклюзивності, оптимальної доступності приміщень для маломобільних груп, а також типові особливості пацієнтів різних вікових категорій. Передбачається облаштування вертолітного майданчика для екстреної допомоги пацієнтам.

«Минулого року ми зробили дійсно масштабну роботу з відновлення лікарні. Люди отримали можливість лікуватися в сучасних умовах. Але є подальша потреба в оновленні цього медзакладу, адже чисельність населення району зростає і люди мають отримувати якісне медичне обслуговування за місцем проживання. Обласна влада готова сприяти громаді у цьому питанні. Медичні послуги мають бути максимально якісними та доступними для всіх без виключення мешканців Київщини», – підкреслив голова В. Володін.

Він також додав, що будівництво центру дасть змогу підвищити якість, доступність та ефективність надання медичних послуг  на вторинному рівні для мешканців Бориспільського району, створить комфортні умови для перебування пацієнтів, екологічні та технологічно безпечні умови праці медичних працівників, сприятиме удосконаленню лікувально-діагностичного процесу із застосуванням сучасного обладнання.

Минулого року в рамках програми президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» відбувся капітальний ремонт Бориспільської багатопрофільної лікарні. Повністю оновлено інфекційне відділення та лікувальний корпус; обладнано ендоскопічний кабінет та спеціальне приміщення для магніторезонансної томографії; встановлено нове лікувальне та діагностичне обладнання; у приймальному відділенні облаштовано сучасні дитячий та дорослий блоки інтенсивної терапії для невідкладної допомоги.

За повідомленням пресслужби Київської ОДА

Share Button