Очільник Київщини оглянув центр вакцинації у Борисполі, побаченим залишився задоволений

«Для мене дуже важливо, щоб усі жителі регіону могли отримати щеплення від коронавірусу», – наголосив очільник Київщини Василь Володін під час робочої поїздки областю. Він особисто перевіряє, наскільки злагодженою є організація вакцинальної кампанії в кожному регіоні. Про це повідомляє пресслужба Київської обласної державної адміністрації.

10 серпня В. Володін оглянув центр масової вакцинації, який працює у Борисполі за адресою вул. Київський Шлях, 71 і побаченим залишився задоволений.

«Там усе облаштовано для зручності відвідувачів. У цьому переконався особисто, адже знову пройшов шлях від реєстратури до місця вакцинації, щоб розуміти, скільки часу це займає і чи зручно взагалі пересічній людині отримати послугу», – підкреслив голова КОДА, подякувавши медикам за злагоджену роботу та професіоналізм.

Очільник області акцентував, що на території Бориспільcької громади також функціонують чотири пункти щеплення і ще окремий пункт на базі Міжнародного аеропорту «Бориспіль». Окрім них, мобільні бригади міського центру первинної медико-санітарної допомоги виїжджають на підприємства та вакцинують організовані трудові колективи.

«У середньому, в самому Борисполі щоденно проводять понад 300 щеплень. А за динамікою вакцинальної кампанії в регіоні Бориспільщина займає друге місце. Це дуже добре, що кампанія з імунізації організована на такому рівні. Але інформування населення потрібно посилювати. Закликаю місцеву владу долучатись до цієї роботи й бути активнішими. Тільки так ми зможемо мінімізувати небезпечні наслідки коронавірусу та зменшити швидкість поширення хвороби на території Київщини», – наголосив Василь Володін.

За повідомленням пресслужби Київської ОДА

 

Share Button