З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ У ЯГОТИНСЬКУ МІСЬКУ ТГ

Голова Бориспільської районної ради Антон Мотрич, його заступник Іван Недогибченко, керуючий справами районної ради Ольга Малишевська 5 серпня відвідали Яготинську міську ТГ, де зустрілися з міським головою Наталією Дзюбою та її першим заступником, депутатом Бориспільської районної ради Олександром Кудрявським. Про це повідомляє на офіційному веб-сайті Бориспільська районна рада.

Варто наголосити, що це єдина в районі громада, яка об’єднала всі сільські ради колишнього Яготинського району. І вже понад десять років посаду міського голови обіймає Наталія Дзюба, йдеться у повідомленні.

Очільниця громади наголосила, що йде перевиконання міського бюджету. Та одним з головних завдань є економія бюджетних коштів з метою їх найраціональнішого використання. Так, нині триває оптимізація навчально-виховних закладів освіти, планується створення трьох міських і однієї сільської опорних загальноосвітніх шкіл. У межах програми президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» за ініціативи міського голови та за сприяння Київської ОДА на стадії завершення капітальний ремонт Яготинського НВК «Спеціалізована школа – школа І-ІІІ ступенів № 2» і першого вересня учні зайдуть в повністю оновлену школу, з новою сучасною їдальнею і відповідним обладнанням. Наближається до завершення і ремонт Жоравського навчально-виховного комплексу.

Працює громада і над тим, щоб Яготинська ЦРЛ стала опорним медичним закладом.

На думку міського голови, по-господарськи виважений підхід до зазначених питань сприятиме вивільненню бюджетних коштів на будівництво доріг, що є найважливішим завданням міської влади.

Вказується, що в місті триває масштабне будівництво заводу з переробки кукурудзи, яке здійснює ТОВ «Укрстарч» групи компаній «Ерідон». Територія об’єкта – 33 га. Тож невдовзі у місті з’являться нові робочі місця і бюджет поповниться новими фінансовими надходженнями.

У міського голови Наталії Дзюби чимало амбітних планів і віриться, що вони здійсняться.

Share Button