«Медичний Оскар»: Євгеній Черенок серед п’ятірки лідерів України в номінації «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я»

Керівник Бориспільської «первинки» Євгеній Черенок був номінований на «Орден Святого Пантелеймона» й увійшов до п’ятірки лідерів України в номінації «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я».

Щорічна церемонія нагородження кращих медиків країни «Медичним Оскаром» – відзнаками за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона», відбулася 9 серпня у Києві.

«Це свято стає дедалі актуальнішим і доцільним в часи, які переживає весь світ, коли всі повернулися обличчям до медичних працівників. Всі зрозуміли, наскільки важливо, щоб система охорони здоров’я була, щоб система охорони здоров’я могла реагувати на ті загрози, які виникають. Наша держава заборгувала медикам. З надією дивлюся в найближче майбутнє і більш ніж упевнений, що, розпочинаючи з наступного року, у нас в системі охорони здоров’я з’явиться шанс йти вперед і побудувати те, що хочуть наші медики», – сказав на церемонії нагородження міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

У Дерпатаменті охорони здоров’я Київської ОДА відзначили, що «медична спільнота Київщини вітає свого номінанта Євгенія Черенка, який увійшов до п’ятірки лідерів України в номінації «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я» та отримав Прославу за досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я!»

Тоня ТУМАНОВА, «ТС»

Share Button