У Борисполі планують побудувати «готель» для хасидів?

«Готель» для хасидів може з’явитися у Борисполі на вулиці Карла Маркса. «Добро» на будівництво дали на засіданні виконавчого комітету. Щоправда, під час засідання йшлося про сімейний будиночок, а не про п’ятиповерхівку. Тепер місцеві жителі збирають підписи проти будівництва, а секретар міської ради Ярослав Годунок збирається скасовувати рішення виконкому на сесії.

«Громадськість дуже обурилась брехнею, яку в черговий раз зробили на виконкомі, назвавши сімейним будиночком для хасидів будівлю на 5 поверхів, яка схожа не на будинок, а на готель», – наголосив Я. Годунок.

Він пообіцяв разом з депутатами ініціювати на сесії питання щодо скасування рішення виконкому, оскільки вважає його «фальсифікацією, підробкою і маніпуляцією».

Бориспільці уже підготували звернення до міського голови Анатолія Федорчука і зібрали не один десяток підписів:

«Висловлюємо свою незгоду з наданням містобудівних умов та обмежень для будівництва багатоповерхового будинку на вулиці Карла Маркса, 55 без проведення публічних громадських обговорень. На даний час громадські обговорення не проведено, тому вимагаємо скасувати рішення «Про надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки по вул. Карла Маркса, 55 у місті Борисполі Мордехаю Двіру та Їцхаку Охайону на будівництво житлового будинку», прийнятого на засіданні виконавчого комітету Бориспільської міської ради 28 січня 2019 року», – йдеться у зверненні.

Не менш активно ситуацію обговорюють і в соцмережі.

«Ніякі ми не антисеміти, не расисти… Ми за безпечний життєвий простір. Зрозуміло, рано чи пізно хасиди будуть в Борисполі, тут аеропорт, і люди не можуть там чекати своїх авіарейсів. Є звернення їхньої громади (общини) щодо будівництва готелів чи житла для їхнього тимчасового перебування…

Всім зрозуміло, що одним готелем хасиди не обмежаться, бо їх тисячі… Чому б владі не запропонувати ділянку… десь на околиці, недалеко від аеропорту… Щоб вони там могли розміститися … Не посеред мікрорайону…

Закликаю депутатів знайти порозуміння, знайти компромісний варіант задля недопущення ворожнечі в майбутньому. Підписи збираються. Люди активні та мудрі», – наголосив Володимир Проценко на своїй сторінці у Facebook.

Інф. «ТС»

Share Button