Енергоаудит чи тепловізор: у Борисполі шукають варіанти боротьби з енерговтратами

У місті вирішили взятись за боротьбу з енерговтратами у будинках, адже зважаючи на вартість енергоносіїв, питання постає дедалі гостріше. Щоправда, думки розділились: комунальники ратують за енергоаудит, що гарантує комплексне вирішення проблеми, а міські депутати ж пропонують почати з малого – придбати для початку тепловізор.

«З енерговтратами велика проблема по всій країні. Можливо, нам варто придбати тепловізор, а потім перевірити будинки, де є найбільші енерговтрати», – зазначив депутат Олег Романов.

У КПТМ «Бориспільтепломережа» наголошують, що місту потрібен не тепловізор, а енергоаудит, що дає змогу не тільки знати, які будинки втрачають найбільше тепла, а якнайкраще їх утеплити. Єдина перепона – його вартість.

У головному управлінні житлово-комунального господарства міської ради згодні, що й тепловізор не завадить, але якщо вже говорити про закупівлю обладнання, то краще витратити кошти на прилад, який шукає пориви труб.

За словами начальника ГУ ЖКГ В’ячеслава Толкача, його вартість в межах 200-300 тис. грн. А пропозиції з цього питання винесуть на сесію міської ради.

Інф. «ТС»

Share Button