У Чубинському згоріла «Фора» та декілька квартир над нею

У Чубинському згорів супермаркет «Фора». Окрім того, вогонь знищив квартиру, яка була над магазином, ще декілька пошкоджено. Попередня причина – замикання, пов’язане з електрогенератором маркету.

Як повідомили у ДСНС, інформація про пожежу надійшла 4 лютого о 19.55 – горів утеплювач зовнішньої стіни. О 21:00 пожежу вдалося локалізувати на площі близько 250 м кв, а загасити лише 5 лютого о 00:08.

«Жертв та постраждалих немає», – наголошуть рятувальники.

За словами місцевих, вогонь завдав шкоди не тільки магазину: одна квартира, що над господарським входом «Фори», вигоріла повністю, ще три – частково. Погорільцям знайшли тимчасове житло – когось прийняли односельці, а когось розмістив у себе готель «Корона».

Депутати Великоолександрівської ради, у свою чергу, пообіцяли надати матеріальну допомогу «всім зареєстрованим погорільцям».

Вогнеборці про пожежу: умови для поширення вогню були ідеальні

«Пожежа почалася з рампи магазину «Фора», швидше за все, спалахнув генератор, далі вогонь за лічні секунди перекинувся на складське приміщення, забите картонними коробками та пластиковою тарою. Уже звідти полум’я перекинулось на пластикову вивіску (піддашок), на утеплену пінопластом стіну квартири, потім по пінопласту на дах будівлі…», – розповів про ймовірний розвиток подій керівник ДПК «Штурм» Андрій Макаров.

Бориспільські добровольці долучились до ліквідації пожежі.

За словами А. Макарова, умови для росповсюдження вогню були ідеальні, не допомогли навіть з десяток вогнегасників, які використовували до прибуття пожежних.

«Загалом вигоріло складське приміщення «Фори», одна квартира повністю, дах на площі приблизно 300 кв. м. До десятка квартир затоплені й закопчені, затоплена і закопчена «Фора», в підвальному приміщенні затоплено бар, боулінг та електрощитова всього комплексу», – повідомив він.

На пожежі працювали дві автоцистерни (АЦ) ДПРЧ-23, автодрабина, АЦ ДПК «Штурм», АЦ Гора, АЦ Олександрівка, АЦ Проліски, АЦ Щасливе, більше 30 пожежників, швидка медична допомога, аварійна газової служби та поліція Борисполя.

Інф. «ТС»

 

Share Button