НОВІ ТРАДИЦІЇ. Ярмаркова торгівля, глінтвейн, льодова гірка та міні-зоопарк.

Цьогоріч новорічні свята відбудуться не на Майдані, а на Софійській площі – та території заповідника «Софія Київська». Вогні на ялинці, яку встановлять біля входу до заповідника, засвітять 19 грудня о 18 годині.

Тоді увімкнуть і новорічну ілюмінацію в усьому місті – про це домовляються з міськими службами та бізнесменами. Нам обіцяють установити натуральну ялинку і, скоріше за все, це буде 24-метрова красуня з Яремчі. Їй майже сто років і коштує вона майже 10 тисяч гривень. Простояти свіжою та зеленою, як стверджують фахівці, вона має більше місяця. Її вбрання – 3 км гірлянд, 100 тисяч світлодіодних ліхтариків і 3 тисячі саморобних дитячих іграшок зі всієї країни. А біля неї розташується 4-метрова льодова гірка та невеличкий домашній зоопарк із справжніми тваринами. На площі гостей очікуватиме торгівля на зразок Берлінських різдвяних ярмарків – 60 хатинок, де продаватимуть гарячі ковбаски, глінтвейн і випічку А .6-7 січня, на Різдво, у Києві відбудеться і зимова «Країна Мрій» Олега Скрипки.

 

А ТИМ ЧАСОМ У БОРИСПОЛІ

Головну ялинку міста відкриють у День святого Миколая

Як повідомив перший заступник міського голови Микола Корнійчук, цього року витрати на встановлення головної ялинки міста ялинки становитимуть близько 40 тис. грн.

«У цю суму включено абсолютно всі витрати, починаючи від придбання ялинок і звершуючи зарплатою для робітників, які виконуватимуть монтажні роботи», — наголосив М. Корнійчук.

Що стосується ілюмінації, то додаткову закуповувати не збираються, проте на самій ялинці можуть з’явитися нові елементи. На прикрасах планують зекономити, а от на витратах електроенергії ні.

«Ілюмінацію будемо вмикати. Від свята відмовлятись не будемо, адже його так чекають діти й дорослі», — зазначив М. Корнійчук.

До слова, встановити головну ялинку Борисполя планують на центральній площі міста біля Будинку дитячої та юнацької творчості.

Тоня ТУМАНОВА, «ТС»

Share Button