Перевірка у «Нашому домі»: виявили порушення чи документація просто зникла?

У центрі соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді «Нащ дім» проведено перевірку документації. За результатами перевірки архівний відділі заявив про низку порушень щодо ведення документів, а у центрі запевняють, що їм документів не передавали. У міській раді та управлінні соціального захисту наголошують, що до зміни керівництва папери були в ідеальному стані. Чи оголосять документацію «у розшук»?

«Виявлено чимало недоліків. Керівник наголошує, що вона не знала, як правильно ведеться документація, але незнання не звільняє від відповідальності. Хочу наголосити, що у всіх установах та на підприємствах мають бути інструкції з діловодства», – повідомила керівник архівного відділу Марія Довгенко.

У свою чергу, директор «Нашого дому» Надія Литвиненко наголосила, що приймає зауваження, але здивована, «куди дивилась перевірка протягом 12 років існування закладу?».

В управлінні соціального захисту населення Бориспільської міської ради, якому підпорядковується «Наш дім», зауважують, що заклад перевіряли регулярно і жодних зауважень не було протягом років. При цьому начальник управління Любов Даниленко наголошує, що з попереднім директором «відпрацьовували номенклатуру справ і абсолютно все. Чому його сьогодні немає – для мене це новина, як і для вас усіх».

Цю інформацію підтверджують і в архівному відділі.

«Реабілітаційна установа років чотири-п’ять тому затвердила всі необхідні документи. Куди вони поділись після того, як змінилось керівництво – невідомо. Гадаю, потрібно буде оголосити розшук документів», – наголосила М. Довгенко.

У міській раді запевняють, що за тиждень все з’ясується. Крапки над «і» розставить протокол перевірки, де випишуть усі необхідні рекомендації.

Інф. «ТС»

Share Button