Київськими митниками вилучено контрафактний Apple

Київськими митниками вилучено дві партії бездротових навушників – загалом понад 1300 штук, які імпортувалися з порушенням охоронюваних законом об’єктів прав інтелектуальної власності компанії «Apple Inc».

Згідно з товаросупровідними документами, з Гонконгу на адресу столичних і закарпатських підприємців прямували вантажі загальною вартістю більше півмільйона гривень, які були заявлені до митного оформлення в Київській митниці як бездротові навушники китайських брендів.

Через підозру можливого порушення прав інтелектуальної власності, митниками було проведено огляд цих вантажів та з частини товару відібрано зразки і проінформовано представника правовласника «Apple Inc».

В свою чергу, представники правовласника повідомили Київській митниці про порушення належних їм майнових прав інтелектуальної власності на торговельну марку. Позначення на виявлених навушниках є тотожними з торгівельною маркою, права на яку належать компанії «Apple Inc», та зовнішній вигляд виробу справляє на поінформованого користувача таке саме загальне враження, як і промисловий зразок, права на який належать компанії «Apple Inc».

В результаті, Київською митницею складено протокол про порушення митних правил за ст. 476 Митного кодексу України.

Предмети правопорушення вилучено до винесення судом рішення у справі.

Пресслужба Київської митниці Держмитслужби

Share Button