«Золота вода» на Банківській

Мешканці будинку на Банківській, 32 скаржаться на «золоту воду». Бориспільці продемонстрували владі фотографії брудних ванн та фільтрів.

«Жах і подив з того, за що ми платимо гроші… Шановний водоканал, мерія і дільничний, що ви скажете?! Чи не хочете прийти до нас і помити своїх дітей в такій водичці, або завтра вам принести трохи чайку заварити?! За що нам виставляють рахунки? Ви особисто б платили за таке?!» – обурюються мешканці.

У міській раді і КП ВКГ «Бориспільводоканал» наголошують, що причин, чому в будинку потекла «золота» вода, може бути кілька.

«Водопостачання у Борисполі здійснюється із водозаборів № 1 і № 2. І якщо перший обладнаний системою знезалізнення води, то другий – ні. Водозабори не розділені між собою і те залізо, що піднімається з другого водозабору, надходить у водопровід. Це питання буде вирішено, коли завершиться будівництво станції знезалізнення», – пояснив М, Корнійчук.

Додамо: наразі готова проектно-кошторисна документація, проведено тендер і триває будівництво. Станція коштує близько 30 млн грн, минулого року було виділено і освоєно 5,7 млн грн, цього року депутати розглянуть питання щодо виділення коштів на продовження будівництва.

Ще однією причиною появи «золотої води» можуть бути зношені труби.

Додамо: в Україні 38% труб зношені, а для їх відновлення потрібно близько 19 млрд дол.

Директор КП «Бориспільводоканал» Олександр Гануш не відкидає і версію того, що причина бруду криється у самому будинку: «Ми несемо відповідальність (за подачу води – ред.) до будинку, а до мереж всередині будинку стосунку не маємо. …Ззакон нам це забороняє. Можливо, хтось із сусідів вирішив щось перебрати, перерив воду…».

О. Гануш додав, що готовий поїхати і перевірити, якої якості воду комунальне підприємство подає до будинку.

Інф. «ТС»

Share Button