«Банк одягу»: безкоштовний для тих, хто потрапив у скруту

У Борисполі відкрився перший соціальний магазин «Банк одягу», де найменш захищена частина населення міста має змогу безкоштовно взяти одяг. Так, так, саме взяти. Цей проєкт створено за ініціативи БО «ДАМИР» та за підтримки ГО «Велика мрія», ГО «Серце міста» і церкви «Покров Божий».

Відвідати «Банк одягу» можуть пенсіонери, одинокі мами або тата, малозабезпечені та багатодітні родини. Працюють у соціальному магазині волонтери Карина, Ангеліна та Катерина (звісно, безкоштовно). Вони  ще й записують номер телефону кожного відвідувача, аби повідомити про завезені речі.

Адреса «Банку одягу»: ринок «Зоряний», кіоск № 140 у першому ряду. Працює магазин з 10:00 до 13:00 у понеділок, середу і п’ятницю, проте надалі планують п’ятиденний графік роботи. Приміщення невелике, тому виставляють усе у мінімальній кількості.

«Приміром, дивиться відвідувач дитячий одяг, а працівник підказує, що більше одягу, іграшок чи велосипедів є на складі», – пояснює журналісту директор ГО «ДАМИР» Сергій Тітійов (на фото). Він мріє, що у майбутньому для соціального магазину знайдеться просторіше приміщення.

«Окремо, на вул. Толстого, 64, маємо пункт приймання речей, куди, попередньо зателефонувавши, можна принести речі, які комусь зайві, а комусь можуть стати у нагоді. Так, сьогодні вже зателефонувало п’ятеро осіб», – розповідає Сергій і додає, що зв’язатися з ним можна телефоном або у Фейсбуці.

До пункту приймання речей несуть багато жіночого, дитячого одягу, іграшок, а ось техніки і чоловічого одягу бракує.

Насамкінець С. Тітійов наголосив: «Допомога людям приносить мені велике задоволення. Напевно, до цього б ніколи не прийшов, якби не пережив труднощі в житті, завдяки чому і змінився».

Валерія ШУЛЬГА, «ТС», фото автора

Share Button