У місті побили відомого викладача англійської

Прочитано у соцмережах. Невідомі у Борисполі по-звірячому побили викладача англійської мови Мохамеда Сісея. Як стало відомо, чоловіка побили ввечері 26 січня. Інформацію про інцидент поширив бориспілець Дмитро Футорний.

«Після звірячого побиття, наш відомий бориспільський викладач англійської мови Мохамед Сісей опинився у важкому стані. Наразі знаходиться у лікарні під пильним наглядом лікарів. Прогнози щодо його фізичного стану вкрай невтішні. Задля його порятунку, а також з метою підтримки його дружини Олени, яка залишилась наодинці з бідою, маючи немовля на руках, прошу, за можливості, в розмірі, який самі визначите, допомогти. Номер картки Олени: 5168745601408781», – написав Футорний у Facebook.

Згодом з’явились подробиці щодо стану Сісея.

«Він вже почувається краще, поки ще під крапельницями… Щодо діагнозу: сильна втрата крові, струс мозку, зламані ніс та щелепа, весь у гематомах, внутрішні органи цілі. Намагався розповісти, що сталося: побили п’яні неадеквати на фоні особистої неприязні, речі не взяли… Були свідки і, слава Богу, підняли галас та викликали швидку. Вчасно допомогли!» – розповіла дружина Олена.

 

ЩЕ ОДНЕ РЕЗОНАНСНЕ ПОБИТТЯ:

у Борисполі напали на директора співачки Цибульської

Коли концертний директор відомої співачки Ольги Цибульської, якому запропонували організувати концерт на святі меблевої компанії, приїхав у Бориспіль на переговори – його побили.

Про замах на своїй сторінці в Instagram розповіла сама Ольга Цибульська. Артистка також закликала «зробити розслідування і знайти» тих, хто скоїв напад.

«Люди, в мене ніколи ні з ким не було ніяких конфліктів і проблем! Ніколи! Я чесно працюю, тому про такий жах мовчати не можу! Ми чекали, що поліція це вирішить оперативно, написали заяву, зняли побої, але досі не отримали жодних результатів .

Якщо ми проігноруємо зараз, то це може бути з кожним завтра», – додала Цибульська.

Пізніше співачка долала, що розслідування триває.

Інф. «ТС»

Share Button