Міністр розповів, за яких умов заклади освіти працюватимуть навіть у «червоних» зонах

Із початком нового навчального року заклади освіти зможуть працювати в повноформатному режимі за умови вакцинації 80% працівників. Про це в одному з останніх інтерв’ю розповів міністр освіти та науки Сергій Шкарлет.

«Сьогодні є норма, ініційована Міністерством охорони здоров’я, підтримана нами, що за наявності 80% вакцинованого педколективу заклади освіти будуть навчатися у повноформатному варіанті у жовтій, помаранчевій та навіть червоній зонах», – сказав Шкарлет.

Міністр зауважив, що станом на зараз перспектив повернення до дистанційного навчання немає. Втім восени відбувається сезонний підйом захворюванності ГРВІ і на COVID-19 також. Також на повернення дистанційної освіти може вплинути розповсюдження штаму «Дельта» та інших.

Зараз, за словами міністра, по країні є заклади, де вакциновано 90% праціників, наприклад, у Київській області, є заклади, де 70%, а є і такі, де 7%. У закладах дошкільної позашкільної освіти в цілому по країні вакциновано 31% працівників.

Як повідомлялося, із початку кампанії з вакцинації проведено 5 757 944 щеплення. Вакциновано – 3 669 513 осіб, із них отримали першу дозу – 3 669 511 людей, завершили вакцинацію (отримали дві дози) – 2 088 433 особи (із них 2 людини отримали першу дозу за кордоном).

 

Share Button