Поки що по 6 гривень: перевізники не підписали договори

Минулого тижня виконавчий комітет прийняв непросте, проте необхідне рішення щодо збільшення вартості проїзду в міських маршрутках, яке нині активно обговорюється як у соцмережах, так і у владних кабінетах.

Заступник міського голови Віталій Горкун наголосив, що сьогодні ціна за проїзд у маршрутках залишається на рівні 6 гривень. Аби їздити за новим тарифом, перевізникам потрібно підписати додаткову угоду.

За словами очільника міста Володимира Борисенка, колишні угоди з перевізниками були недосконалі, перевізник міг скасувати маршрут в односторонньому порядку і при цьому не мати жодних штрафних санкцій. Нині договори переглянуто, вони «максимально захищають позицію міста і населення», вказано й на чіткі штрафні санкції. А з підвищенням вартості проїзду, наголосив В. Борисенко, «зацікавити альтернативних перевізників не буде проблемою».

Водночас розробляється схема нових маршрутів: сьогодні у Борисполі їх діє 26, а реально працює 15, деякі з них дублюються, інші – збиткові. Окрім того, деякі маршрути доцільно продовжити до найближчих сіл громади.

Інф. «ТС»

 

Share Button