Пологовий корпус: старий чекає на висновок фахівців, новий – проходить експертизу

Питання аварійного пологового відділення порушив на нараді у міського голови колишній депутат міської ради Олег Верес й адресував його директору «Бориспільської БЛІЛ» Олександру Щуру. Керівник «ББЛІЛ» відповів, що на першому засіданні комісії, яка мала б прийняти будівлю на баланс лікарні, дійшли висновку, що не мають ані технічних можливостей, ані досвіду, щоб приймати відділення, та вирішили долучити до обстеження будівлі фахівців.

Щодо зруйнованого старого корпусу пологового міський голова Володимир Борисенко зауважив, що сподівається на можливість його відновлення, але потрібно дочекатися висновків фахівців: «Якщо приміщення можна відновити, то знайдемо можливість його ремонту (чи то самостійно, чи у формі часткового або повного державного чи приватного партнерства). … Але нести якісну медичну функцію воно уже не зможе».

З приводу будівництва нового корпусу пологового будинку в Борисполі міський голова повідомив, що проєкт наразі проходить експертизу і вже цього року, сподівається, зможуть розпочати перші роботи: обладнання фундаменту, заведення мереж тощо.

Інф. «ТС»

 

Share Button