COVID-19: шепитися задля власного здоров’я

У громаді активно триває вакцинація жителів проти COVID-19. За словами начальника КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Євгена Черенка, за минулий тиждень щеплено 2080 осіб, із них 1318 вакциновано першою дозою і 762 – другою. Також додатково за підтримки Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста України було вакциновано 189 жителів сіл громади.

Є. Черенок вкотре наголосив, що зробити щеплення можна в центрі масової вакцинації (вул. Київський Шлях, 71) та пунктах щеплень в амбулаторіях загальної практики сімейної медицини. Сьогодні в достатній кількості є вакцина CoronaVac, очікують на нове постачання вакцин Moderna та Pfizer. Вакцинують Pfizer за записом, на Moderna та CoronaVac діє «жива» черга.

«Щепитися важливо не для поїздки за кордон, а для власного здоров’я», – підкреслив керівник «первинки».

Коронавірус нікуди не зник: вражає не вакцинованих

За інформацією Є. Черенка, за минулий тиждень зафіксовано 9 нових випадків захворювання на COVID-19, при цьому жоден із хворих не був вакцинований.

Своєю чергою, головний лікар КНП «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Олександр Щур додав, що коронавірус нікуди не зник: за минулий тиждень у лікарні також зафіксовано шість хворих.

Вакцинувати всіх освітян

У разі погіршення епідситуації, зважаючи на постанову Уряду, у звичайному режимі працюватимуть лише ті школи та дитсадки, де від коронавірусу щеплено 80% персоналу.

Заступник міського голови Євгеній Грона повідомив, що на сьогодні у громаді вакциновано близько 40-45% освітніх працівників. Водночас керівник «первинки» Є. Черенок наголосив, що готовий посприяти у вакцинації освітян , порадивши складати списики бажаючих.

Інф. «ТС»

Share Button