«УКАБ Агротехнології. ЦЕНТР»: свою ефективність продемонстрували понад 40 сільгоспагрегатів провідних брендів

28 липня на потужностях агрохолдингу «Агро-Регіон» (с. Велика Олександрівка) асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» спільно з агенцією UCABevent провели найбільшу польову подію цього літа – «УКАБ Агротехнології. ЦЕНТР», яка зібрала понад 1200 гостей та учасників з різних регіонів України. У заході взяли участь перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, операційний директор Групи компаній «Агро-Регіон» Володимир Кравцов, президент УКАБ, генеральний директор ІМК Алекс Ліссітса та ін.

Захід поєднав у собі польову демонстрацію техніки в роботі; виставкову зону; тест-драйви автомобілів; демонстраційні ділянки (по 7 гібридів кожного бренду) флагманських лінійок кукурудзи; експрес-навчання та прикладні майстер-класи з впровадження технологій точного землеробства, налаштуванню техніки.

У рамках пленарної частини заходу усі бажаючі змогли приєднатися до обговорення кейсу «Оцінка якості посіву, вибір сівалки» від Володимира Кравцова. Він розповів про висновки, що були зроблені за результатами тестування сівалок точного висіву та демонстраційного посіву.

Під час демопоказів в польових умовах тестували: зернозбиральні комбайни, сівалки та посівні комплекси, розкидачі мінеральних добрив, самохідні та причіпні обприскувачі, агродрони, агрегати strip-till, глибокорозпушувачі, плуги, дискові борони, дисколапові агрегати. Після демонстрації кожної одиниці техніки група експертів – агрономи, інженери, науковці – давала свою оцінку кожному агрегату згідно з технічними характеристиками та виробничими завданнями.

Вперше в Україні відбулася презентацію самохідного обприскувача Agrifac Condor MountainMaster AiCPlus. Цей обприскувач забезпечує оптимальну стабільність навіть в найбільш гористих умовах.

Також в рамках «УКАБ Агротехнології. ЦЕНТР» відбувся справжній батл дронів-обприскувачів – XAG XP 2020 та Lovol  Lj16L-606. Як наголошували профільні спеціалісти,сьогодні дрони – це не мода і не хайп, це необхідність роботи в полях, доповнення до технологій обприскування. За рік один дрон обробляє 5000 га. Цього році очікується, що дронами буде оброблено понад 1 млн га.

У виставковій зоні понад 60 компаній представили інноваційні агротехнології та актуальні рішення для агробізнесу.

«В чергове нам вдалося провести дійсно крутий день поля. У нас було понад 1200 учасників та гостей, які змогли побачити і оцінити в роботі сільськогосподарську техніку за усіма напрямками, при чому, як флагманські с/г машини, так і інші технічні новинки на ринку. Також аграрії отримали інформацію про удосконалені й нові інноваційні рішення від компаній-постачальників техніки. Це, в першу чергу, дало змогу сільгоспвиробникам запланувати оновлення свого парку техніки й придивитися, що саме буде працювати безпосередньо в їхніх умовах найбільш ефективно», – підсумував генеральний директор УКАБ Роман Сластьон.

Повідомляє асоціація «Український клуб аграрного бізнесу»

Share Button