На Київщині від ковіду вже вакциновано близько 20% населення

За добу 28 липня в Київській області від коронавірусу щеплено 9852 мешканців. Всього від початку вакцинальної кампанії щеплено 343003 людини, з них повністю вакциновано 126112, першу дозу отримали 216891. Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

«Бачимо позитивну динаміку щодо вакцинації населення. Вже майже п‘ята частина мешканців Київщини вакцинувалася проти ковіду. Сподіваємося на відповідальне ставлення решти нашого населення до власного здоров‘я та подальше збільшення кількості щеплених людей. Саме імунізація та формування колективного імунітету допоможуть запобігти новій хвилі епідемії», – підкреслив голова КОДА.

Він додав, що кожен мешканець Київщини, незважаючи на належність до групи професійного або медичного ризику, може захистити себе від хвороби та прищепитися, обравши найближчий центр масової вакцинації або пункт щеплення.

Записатись на щеплення до центру масової вакцинації можна онлайн через медичну інформаційну систему (МІС) або за телефоном центру. Детально на vaccination.covid19.gov.ua або за номером 0 800 60 20 19.

Організовані колективи (від 50-ти осіб) також можуть записатись на щеплення за номером контакт-центру 0 800 60 20 19. Після опрацювання заявки їм повідомлять, коли приїде мобільна бригада.

Люди, які не мають змоги самостійно пересуватися, можуть залишити заявку на виїзд мобільної бригади з вакцинації додому за телефоном контакт-центру 0 800 60 20 19 або зателефонувати до свого сімейного лікаря.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА.

 

Share Button