Популярний, доступний, цікавий – все це про дартс

Вид спорту, який останнім часом набув у Борисполі справжньої популярності під час масових заходів, вирішила ще більше популяризувати фахівець міського центру спорту та ФЗН, керівник клубу «Ровесник» Галина Япринцева. «Займатися ним цікаво, існує понад п’ятдесят його різновидів. Однак для першого знайомства з ним пыд час проведення змагань обрала найпростіший класичний дартсинг, – розповідає пані Галина. – Взяти участь в змаганнях запросила представників різних галузей та професій, і люди активно відгукнулися на запрошення».

Автор цих рядків разом з фотокореспондентом Вікторією Білецькою також приєдналися до охочих, і хоча призерами не стали, отримали масу приємних вражень і від самого процесу гри, і від спілкування. А заслужені нагороди серед жінок здобули Людмила Діденко (перше місце), Наталія Сичова (друге місце), Раїса Мерзлікіна (третє місце). Серед чоловіків першість виборов Олег Соболь, на другому місці Михайло Шкоруп, на третьому – В’ячеслав Мельник. У змаганнях взяло участь понад 20 учасників, як зовсім юні, так і люди поважного віку. А наймолодший серед учасників Андрій Монастирський прийшов разом зі своїм дідусем Сергієм Нікітюком. Обидва, хоча грали вперше, показали непогані результати.

Тож організатор змагань Г. Япринцева сподівається на успішне продовження традиції змагань з цікавого і доступного для багатьох виду спорту.

Наталія МОЖАЙКІНА, «ТС», фото Вікторії БІЛЕЦЬКОЇ

Share Button