Рішення прийнято: з вересня їздитимемо за 10 гривень

Члени виконавчого комітету на своєму засіданні 27 липня прийняли рішення про встановлення тарифів на перевезення пасажирів. Про це повідомляє у Фейсбуці виконавчий комітет Бориспільської міської ради.

Вказується, що всі рейси виконуватимуться у повному обсязі. Вартість проїзду в місті зросте з 6 грн до 10 грн. Перехід відбуватиметься поступово: до вересня проїзд становитиме 8 грн, потім — 10 грн. У навчальний час школярі, показавши учнівський квиток, їздитимуть зі знижкою 50%, пільгові категорії пасажирів, як і раніше.

«Чому прийнято таке рішення? Нагадаємо, в Борисполі востаннє тарифи на перевезення переглядалися чотири роки тому. За цей час збільшилася мінімальна заробітна плата, вартість послуг, запчастин та пального. Через це перевізники постійно наголошували, що здійснювати маршрутні перевезення містом з тарифом 6 грн — економічно не вигідно. Маршрути скасовували, на конкурс не набиралося учасників і, зрештою, виникла проблема з перевезеннями пасажирів», – йдеться у повідомленні.

Після тривалих досліджень, обговорень, аналізу та пройшовши регуляторний акт, 27 липня на засіданні виконавчого комітету було прийняте це рішення. Окрім того, члени виконкому затвердили відповідну комісію, яка контролюватиме виконання умов договору, якість надання послуг та розглядатиме скарги від населення.

Збільшення вартості проїзду — рішення непросте, проте необхідне. Завдяки цьому всі маршрути знову функціонуватимуть, як і було до карантинних обмежень.

Додамо, що більшість договорів із перевізниками завершуються у 2022 році. На новий конкурс виставлятиметься удосконалений договір з вимогами до зовнішнього стану маршруток, технічної справності, з можливістю безготівкового розрахунку тощо.

Рішення виконавчого комітету набере чинності після опублікування у друкованих засобах масової інформації, але не пізніше, ніж за 10 днів.

 

Share Button