Нову школу передали «освіті»

Бориспільський академічний ліцей готується до відкриття. Навіть під час свят ніхто не сидів без діла. Депутати провели сесію в актовій залі нової школи і передали заклад на баланс міському управлінню освіти та науки, кухарі ж випробовували обладнання для приготування їжі.

«Відбулася позачергова сесія Бориспільської міської ради, де було вирішено передати з балансу управління капітального будівництва на баланс управління освіти та науки, побудований за кошти міського бюджету об’єкт, який має назву Бориспільський академічний ліцей», – повідомив міський голова Анатолій Федорчук на нараді, що відбулась у вівторок, після різдвяних свят.

За його словами, ліцей побудували за рекордно короткий термін – два роки. Остаточна вартість нової школи – 176,1 млн грн, з них 25 млн грн коштує обладнання.

У ліцеї вже випробували нову кухню. 8 січня відбувся майстер-клас із запуску харчоблоку. Тож у новій школі пахне не тільки знаннями, а й пиріжками.

Додамо, з 14 січня в ліцеї розпочнуть навчання у 17 класах 524 учні, а з 1 вересня здобуватимуть знання понад 1000 учнів.

Інф. «ТС»

Share Button