На Бориспільщині триває підготовка до святкування річниці Дня Хрещення Русі в с. Копачі

Цьогоріч Україна відзначатиме 1033-ю річницю від Дня Хрещення Русі. З цієї нагоди йде підготовка усіх семи районів Київської області, в тому числі Бориспільського, до святкування, що відбудеться 24 липня в селі Копачі Обухівського району. Про це повідомляє офіційний веб-портал Бориспільської РДА.

«14 липня у Бориспільській районній державній адміністрації відбулася робоча зустріч за участі представників громад Бориспільщини, на якій головним питанням було підготовка до святкування. Це буде масштабний захід, на якому кожен район Київщини матиме змогу показати найталановитіших та найуспішніших представників своїх громад» – наголошується у повідомленні.

Учасники наради обговорили організаційні моменти та локації, де проходитиме презентація районів у трьох напрямах — безпосередньо «Презентація району», «Містечко майстрів» і «Велика сцена». Громади вже подають свої пропозиції та спільно обговорюють креативні ідеї.

Також, йдеться на офіційному веб-порталі, що на захід запрошуються усі бажаючі і нагадують, що обласне святкування розпочнеться о 14.00 24 серпня.

 

Share Button