ЯК ПРОЙШОВ ТРАДИЦІЙНИЙ КОНКУРС ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Олівці, пензлі, наполегливість, талант і фантазія… Що ще треба для створення малюнків? Починаючи з 2010 року, конкурс до дня Святого Миколая по праву має статус традиційного. Ініційований газетою «Трудова слава», він знайшов підтримку у серці мецената, голови ГО «Зодчий» Бориса Шапіро, який долучається як організатор та засновник «Золотих барв осені». Об’єднані ідеєю та різні за тематикою, конкурси відкрили не одне ім’я на Бориспільщині та продовжують виховувати талановиту молодь.

Як і завше, омріяне «так» від журі слугувало перепусткою до II очного етапу, що на базі ЦТТ «Евріка». Журі визначило 30 фіналістів, які під пильним поглядом наставників підтверджували авторство поданої на конкурс роботи.

Цьогоріч діти обирали одну з трьох тем: «Золоті барви осені», «Бориспіль – історія та архітектура», «Зимові свята». Остання викликала чи не найбільшу цікавість, оскільки пов’язана з наближенням Нового року та Різдва Христового.

Поки дорослі підбивали підсумки, для дітей – майстер-клас із зображення дерев на папері, який провів художник Микола Чубатюк. Згодом роботу митця було виставлено на благодійний аукціон у соціальних мережах.

І знову ж таки традиційно – дитяча вистава до дня Святого Миколая від парафії святих Володимира та Ольги української греко-католицької церкви на запрошення та під керівництвом Катерини Шабан.

Заступник міського голови Людмила Пасенко подякувала причетним до дійства за сприяння у реалізації потреб кожної талановитої дитини і від імені Бориспільської міської ради передала солодкі подарунки кожному з 30 фіналістів.

Тож у молодшій віковій категорії перше місце посів Артем Коток, друге – Олена Калініченко, третє – Олександра Пилипенко.

Серед старших перше місце дісталося Катерині Калініченко, друге – Евеліні Назаренко, третє – Ксенії Шапіро.

Серед меценатів, які обирали своїх фаворитів і заохочували їх фінансово, керівник приватної школи «Spring Up» у Борисполі Ганна Бережецька та керівник виробництва ПАТ «Аскольд» Роман Черповал. Останній наголосив: «Уже два роки співпрацюємо і підтримуємо нашу молодь. Хотілося б, щоб такі творчі конкурси набували більших масштабів. Ми, зі свого боку, завжди готові підтримувати юні таланти. Мені дуже сподобалися роботи – вони передають новорічний настрій і очікування свята. У час, коли діти дедалі більше заглиблюються у телефони та комп’ютери, така творчість особливо цінна».

«ТС» відшукала і своїх улюбленців, яким подарувала  річну передплату на міськрайонку, надану депутатом міської ради Валерієм Мартишком. Це Марія Воробєй, Тетяна Руденко та Анна Богданова.

Борис Шапіро викупив роботи своїх фавориток, якими стали три Анастасії – Костюченко, Боровик та Кулібик. Додамо, що ці роботи одразу ж було виставлено на благодійний аукціон, а отримані кошти підуть на підтримку воїнів 72-ої бригади, які захищають країну на Донбасі.

З наступного року організаційний комітет планує новий формат конкурсу, який полягатиме у заохоченні наставників талановитих учнів. Переможцям та друзям-партнерам голова ГО «Зодчий» також презентував календар на 2019-й рік з ілюстраціями художниці Тетяни Кучмій.

На тлі попередніх років цьогоріч діти могли забрати малюнки додому або ж у подальшому передати воїнам у зону ООС.

Вікторія Білецька, «ТС»

Share Button