Міський голова про перехід учителів у нову школу: «Навчальний процес не постраждає»

Навчальний процес у зв’язку з відкриттям нової школи не постраждає в жодному закладі освіти — ні у ЗОШ № 6, ні у ЗОШ № 1, ні у ЗОШ № 8, ні в ліцеї «Дизайн-освіта»:  Це – аксіома, наголосив А. Федорчук.

За його словами, одна з вчителів, яка погодилась перейти до нової школи, читатиме уроки паралельно і в академічному ліцеї, і на попередній роботі.

«Лариса Ананіївна (Власенко, директор ліцею «Дизайн-освіта» – ред.) нагнітає ситуацію, вимагає створити комісію депутатську… Одразу вам скажу – не буде ніяких депутатських комісій, ніхто політично не влазитиме в цю ситуацію…», – підкреслив міський голова.

За словами заступника міського голови Людмили Пасенко, нині йде процес формування класів: «Коли класи буде сформовано і визначено педагогічне навантаження, прийматимуть заяви від учителів, тоді буде визначено, хто і куди переходить. І вчителі, які перейдуть, за сумісництвом завершать навчання в тому чи іншому класі, якщо мають певне тижневе навантаження. Над цим працюємо», – наголосила посадовець.

Вона також запевнила батьків, що дев’ятикласники й одинадцятикласники зможуть спокійно завершити навчальний рік.

Інф. «ТС»

Share Button