Новий рекорд аграріїв-науковців: велетенський герб України, висіяний кукурудзою

Велетенський герб України на площі 60000 м2 висіяли на полігоні аграрних інновацій Digital Field.

8 липня на полі в с. Велика Олександрівка Бориспільського району Київської області буде оголошено національний рекорд України у категорії «Наука і Технології». Сучасні інноваційні технології точного землеробства перетворили звичайне поле на витвір мистецтва. Для висіву герба підібрали найсучасніші ресурси – добрива, насіння, систему захисту, яка дає змогу рослинам розвиватися і залишатися зеленими довший час.

Керівник Національного Реєстру Рекордів України Лана Вєтрова: «Як керівник Національного Реєстру Рекордів я завжди захоплююсь рекордами аграріїв. Приміром, у 2017 році ми зареєстрували рекордний портрет Тараса Шевченка, висіяний на рисовому полі. Такий витвір мистецтва створили науковці Інституту рису НААН – його довжина становить 34,1 м, ширина — 40 м. Сьогодні маємо новий рекорд аграріїв-науковців – не менш грандіозний!»

Рекордний тризуб висіяний на полі за 12 кілометрів від Міжнародного аеропорту «Бориспіль» і його добре видно з вікон літаків, які пролітають над ним. Проєкт був створений з ініціативи компанії AgriLab та Limagrain.

Про герб у цифрах:

406 270 насінин висіяли;

60000 м2 – загальна площа поля з гербом;

275 метрів висота символіки.

Share Button