КОСТЯНТИН СТРУКОВ: «ВАРТО ДОКЛАСТИ ЗУСИЛЬ І КИЇВСЬКИЙ ШЛЯХ БУДЕ НЕ ГІРШИЙ ЗА ХРЕЩАТИК»

Головний офіс Бориспільського районного споживчого товариства «убрався» в новорічні шати: два дерева при вході прикрашає святкова ілюмінація.

«Ідею запозичено з Європейської площі, – розповідає голова БРСТ Костянтин Струков, –  Там, де наші об’єкти, намагаємося робити благоустрій, аби приємно було як нашим співробітникам, так і громаді. Щодо дерев, ми скористалися послугами фірми, яка виготовляла конструкції для площі, тому й з нашими вони ідентичні. Міський голова, побувавши тут, подякував».

К. Струков переконаний: затишно має бути не лише за рахунок бюджету Борисполя, а й власної ініціативи: «Якби підприємці доклали зусиль, Київський Шлях був би не гірший за Хрещатик. Я чув, що в одному з міст таку ініціативу заохочують конкурсом-фестивалем на кращу ілюмінацію».

Загальна вартість «вбрання» з усіма демонтажними роботами для двох дерев становить понад 40 тис. грн. «Погляньте, як радіють мами і маленькі діти, коли зупиняються тут задля фото. Такі хвилини безцінні». Щодо власної світлини на мобільному телефоні, К. Струков зізнається: «Все немає часу – роботи багато».

Наступного року керівник планує «ошатити» ще два сусідні дерева ілюмінацією у вигляді спіралі та різнокольорових кульок.

Інф. «ТС»

Share Button