Як виглядатиме Київський Шлях після реконструкції та куди телефонувати, коли немає світла: на запитання відповідав Сергій Лещенко

Заступник міського голови Сергій Лещенко приєднався до традиційних п’ятничних ефірів і пояснив, куди телефонувати, коли немає світла, представив 3D візуалізацію реконструкції Київського Шляху, а також розповів про ремонтні роботи у громаді.

Як проходить реконструкція Київської Шляху і як після ремонту виглядатиме головна вулиця міста?

– Роботи виконуються за графіком, без затримки, а за деякими напрямами навіть з випередженням вказаних термінів. За тиждень зроблено фрезування асфальтного покриття у напрямку Києва. Асфальт нікуди не зник – його використали для ремонту вулиць Пушкіна, Данила Галицького, Перемоги, Розумовського та Верни.

Наразі тривають роботи з утворення основи майбутнього нового покриття вулиці Київський Шлях. Встановлено бордюрний камінь до вулиці Лютневої.

Паралельно розробляємо два проєкти – про зміну освітлення Київського Шляху, а також налагодження роботи світлофорів, що дасть змогу безпечно рухатися Борисполем як вдень, так і вночі та мінімізує затори.

Також представляємо візуалізацію проєкту – на якому можете побачити розширену проїжджу частину, розділювач та острівець безпеки шириною 2 метри.

(додати картинку ЗД)

Які ще ремонтні та будівельні роботи стартували у Бориспільській громаді?

– Триває будівництво дитсадка «Казка»: йдуть роботи з благоустрою, завершуємо внутрішнє оздоблення, установлення інженерних мереж та обладнання з опалення.

Розпочали капремонт і роботи з благоустрою в ліцеї «Дизайн-освіта» імені Павла Чубинського, проведено демонтаж старого покриття, встановлюємо бордюрний камінь, щоб почати кладку фігурних елементів мощення.

Окрім того, за вимогою НСЗУ, ведуться роботи у чотирьох амбулаторіях – Любарцях, Іванкові, Кучакові та Глибокому. Встановлюємо пандуси для безперешкодного доступу маломобільних груп населення до сільських медзакладів. Реконструюємо санвузли, замінюючи на просторі і сучасні, щоб амбулаторії відповідали вимогам НСЗУ.

Куди телефонувати, коли немає світла?

– Мережі, які проходять Борисполем, належать ДТЕК. Тож у випадку відключення світла чи низької якості напруги, просимо звертатися у кол-центр компанії. Заявку можна подати через інтернет або за телефоном.

Багатоканальний цілодобовий кол-центр ДТЕК Київські регіональні електромережі:

+38 (044) 459-07-40.

Для мобільних телефонів:

+38 (067) 495-70-40, +38 (099) 495-70-40, +38 (093) 495-70-40.

Дзвінки згідно з тарифами мобільних операторів.

 Тоня ТУМАНОВА, «ТС»

Share Button