БОРИСПІЛЬ МОЛОДІЖНИЙ

СУБОТА, 26 ЧЕРВНЯ

Завершився молодіжний фестиваль «Freedom Fest». Минулої суботи в центральному парку на скейт-майданчику змагалися представники різних видів екстремального спорту (скут, скейт, бмх), а на неділю, День молоді, припало найбільше подій. Про це повідомляє у Фейсбуці виконавчий комітет Бориспільської міської ради.

НЕДІЛЯ, 27 ЧЕРВНЯ

У повідомленні вказується, що молоді вже зранку було де розважитися і на що подивитися: турнір зі стрітболу, фінал Кубка України зі стронгмену, відбірковий турнір УСЛ 3х3 «Boryspil Streetball Cup» та міський відкритий чемпіонат з воркауту. Яскраво, захоплююче, спортивно!

А на Європейській площі – виставка унікальних тюнінг автомобілів та розважально-концертна програма від творчих колективів та сольних виконавців. На свято завітали реп-виконавець Ярмак та наймолодша діджейка України DJ Crystal Girl.

ЯКЕ ВОНО, «ОБЛИЧЧЯ РОКУ 2021»?

Родзинкою урочистостей стало нагородження переможців конкурсу «Обличчя молоді-2021». Нагороди молодим та успішним вручав міський голова Володимир Борисенко ось імена переможців у різних сферах:

«Підприємець року» – Михайло АНДРЄЄВ (IT-спеціаліст, бізнесмен, депутат Бориспільської міської територіальної громади).

«Керівник року» – Лія БОКОВА (директорка комунального підприємства «ТелеРадіоСтудії «Бориспіль»).

«Працівник правоохоронних органів року» – Аліна БУЧОК (начальник сектору моніторингу Бориспільського районного управління поліції ГУНП в Київській області, капітан поліції).

«Відкриття року в галузі освіти і науки» – Яна ВАЛЬКО (переможець конкурсу (посіла 2 місце) ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2021 році у форматі онлайн).

«Журналіст року» – Олена ГРИНЮК (журналістка комунального підприємства «ТелеРадіоСтудія» Бориспіль»).

«Лідер року» – Павло ДОНЧЕНКО (голова Молодіжної ради при Бориспільській міській раді).

«Відкриття року в галузі культури та мистецтв» – Ян КОНЬОК (ведучий комунального підприємства «ТелеРадіоСтудія» Бориспіль»).

«Відкриття року в галузі спорту» – Антон МІНЯЙЛЕНКО (спортсмен, багаторазовий чемпіон чемпіонату міста Бориспіль з баскетболу, засновник першої у місті Борисполі баскетбольної школи).

«Блогер року» – Марія ПАРКЄЄВА (блогер міста Борисполя, ведуча рубрики «Ревізорро» на власній сторінці в Інстаграм).

«Працівник соціальної сфери року» – Інна РУДЕНКО (вчитель-реабілітолог реабілітаційної установи для осіб з інвалідністю «Наш дім», майстер спорту України, ініціатор та розробник проєкту Бориспільського міського центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» (напрям плавання).

У рамках молодіжного фестивалю відбувся велозаїзд, присвячений 30-ій річниці Незалежності України. Кожен учасник отримав стартовий номер та пам’ятну медаль фінішера та багато позитивних емоцій.

 

Share Button