Проблема двох ліцеїв: «перетягування кадрів» чи вільний вибір?

Випускники ліцею «Дизайн-освіта» імені Павла Чубинського можуть залишитись без атестатів, стверджує директорка закладу Лариса Власенко. Ризик, за її словами, пов’язаний із відкриттям нового ліцею, а точніше – із «перетягуванням кадрів».

«Очевидно, що управління освіти та призначений директор ліцею повинні були задовго до того подумати про кадровий склад такого потужного закладу», — каже вона.

Л. Власенко наголошує, що все поки що робиться «партизанськими методами», а директорів «Дизайн-освіти», ЗОШ № 1 і ЗОШ № 6 – навіть не вислухали.

«За нашими спинами будуть переходити діти і вчителі посеред навчального року. Якби це було після закінчення навчального року – будь ласка… Я вже бачу, що шість чи сім учителів збираються йти працювати в новий ліцей. А це вчителі, які мають тижневе навантаження під 30 годин. Більшість із них викладають по одному предмету – інформатика, історія, математика та ін. Я б вичитала, але, на жаль, можу читати тільки хімію. У нас не надто великий колектив, тому якщо хоч один учитель посеред навчального року десь рухається – навчальна програма не може бути вичитана», — висловила своє обурення Лариса Ананіївна.

Директорка переконана, що її заклад вирішили просто «знищити».

В управлінні освіти і науки, у свою чергу, запевняють, що директор нового ліцею створила базу вчителів, яка дає змогу закладу працювати на повну потужність. Водночас наголосили, що ніхто не може заборонити вчителям змінювати місце роботи.

«Звісно, ми не можемо залишити заклад без учителів, тому готові прийти до ліцею («Дизайн-освіта» – авт.) і попрацювати з освітянами», — зауважила керівник управління Тетяна Павленко.

У міській раді також відреагували на проблему і запевнили, що будували нову школу не для знищення «Дизайн-освіти», а щоб розвантажити решту навчальних закладів.

Питання ж щодо переходу вчителів доручили винести на депутатську комісію і разом з управлінням освіти і науки знайти рішення.

Тоня ТУМАНОВА, «ТС»

 

 

Share Button