РАДА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ: «ЩОБ ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН НЕ СТАВ «ЧЕРГОВИМ ПРОЖЕКТОМ»

В приміщенні НУБіП під головуванням очільника Київської області Олександра Терещука відбулося засідання Ради регіонального розвитку. В заході взяли участь представники всіх структурних підрозділів Київської ОДА, голови районних державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад. Місто Бориспіль на засіданні представляв перший заступник міського голови Микола Корнійчук, Бориспільський район – перший заступник Бориспільської РДА Руслан Садовський, заступник голови Бориспільської районної ради Іван Недогибченко, сільські голови.

Під час засідання обговорювались шляхи розв’язання проблемних питань у реалізації реформ в області, а також визначались пріоритетні завдання для місцевих органів виконавчої влади та самоврядування. «Важливо, щоб перспективний план не став черговим «прожектом». У найближчі три роки мусимо створити нову соціальну інфраструктуру і забезпечити нову якість життя», – наголосив О. Терещук.

Окрім того, на засіданні Ради регіонального розвитку порушували питання децентралізації, створення ОТГ у Київській області, а також результатів реформ, започаткованих президентом України в попередні роки.

Основними пріоритетними напрямами розвитку Київщини на найближчий час було визначено: завершення реформи децентралізації; забезпечення прав дітей та підтримка сімей; створення нового освітнього простору; реформа сфери охорони здоров’я; забезпечення соціального захисту малозахищених верств населення, а також учасників АТО та їх сімей; створення сприятливих умов для розвитку бізнесу та залучення інвестицій; модернізація дорожньо-транспортної інфраструктури; покращення екологічного стану області, створення ефективної системи утилізації твердих побутових відходів.

З метою реалізації цих пріоритетів та бачення горизонтів реформ, що здійснюються, учасникам наради було поставлено завдання розробити перспективний план розвитку Київської області на 2019-2021 роки, що базуватиметься на відповідних планах об’єднаних територіальних громад.

«Ми повинні почути кожного вчителя, лікаря, інженера, аби звучав голос того, хто потребує соціальної допомоги, як і того, хто надає та створює бюджет для відповідного регіону, області, села чи селища. Водночас нам важливо почути і підприємців, які в цей нелегкий час справно платять податки, допомагають волонтерам, українському воїну та зацікавлені аби в нашій області був порядок, був захист прав і свобод громадянина, верховенства права», – підкреслив очільник області.

За інф. прес-служби Київської ОДА

 

Share Button