За перший місяць літа в Україні потонули 126 людей, з них 28 – діти

В Україні у червні на воді загинули 126 людей, з них 28 дітей. Про це повідомляє ДСНС. Лише упродовж минулої доби потонули 13 людей, у тому числі одна дитина.

22 червня у с. Баркасово Мукачівського району Закарпатської області 16-річний хлопець потонув у дериваційному каналі. Підліток, не вміючи добре плавати, ходив біля берега і потрапив у кількаметрове заглиблення. Фахівці водолазно-рятувального відділення аварійно-рятувального загону спецпризначення вилучили тіло хлопця з води, і передали правоохоронним органам.

Того ж дня у селі Андріївка Синельниківського району Дніпропетровської області хлопчик потонув у річці Гайчур. Рятувальники знайшли тіло дитини за 15 м від берега.

Як повідомлялося, 20 червня поблизу с. Лебедівка Вишгородського району Київської області під час відпочинку на Київському водосховищі зникли дві людини (попередньо потонули, з них одна дитина 2011 р.н.). Ще одна дитина (2017 р.н.), яку врятували місцеві жителі, померла в кареті “швидкої”.

22 червня поблизу с. Козаровичі місцеві жителі підняли з води тіло зниклої дитини.

24 червня у ДСНС повідомили, що пошук людини, яка 20 червня потонула разом з дітьми на Київському водосховищі, припинено. Прийнято рішення про переведення пошукових робіт в пасивний режим.

 

Share Button