Вакцинували усіх: протягом трьох днів щеплено 673 особи

Протягом трьох днів, з 17 по 19 червня, у холі Бориспільської дитячо-юнацької спортивної школи працював пункт щеплення проти COVID-19. Упродовж трьох днів було щеплено 673 особи: 228 осіб – у четвер, першого дня вакцинації, 249 – у п’ятницю та 196 – у суботу. Про це повідомляє у Фейсбуці Мій Бориспіль.

У повідомленні порівнюються цифри наших сусідів: у Броварах та Білій Церкві лише за перший день масової вакцинації вакцинувалося понад 1500 осіб.

Нагадаємо, на Київщині Борисполі за ініціативи очільника КОДА Василя Володіна з 17 по 19 червня включно працювали центри масової вакцинації в Броварах, Білій Церкві, Славутичі, Ірпені. Щеплення проводилися вакциною «CoronaVac» китайського виробництва. Щеплення в центрах могли отримати ті, хто записався до листа очікування вакцинації проти COVID-19 в додатку чи через сайт «Дія», або через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я. Також вакцинуватися можна в порядку «живої» черги за наявності паспорта громадянина України чи ID-картки та ідентифікаційного коду, а також декларації з сімейним лікарем за наявності.

Share Button