НІМЕЧЧИНОЮ… З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ

Перспектива вирушити до Німеччини на розпродаж одного з провідних брендів одягу у світі, тішила аж «до писку». Притаманну мені скромність, «як вітром, здуло»: авіаквитки, дівчаче «ганчір’я», проживання, харчування, гроші на дрібниці та ідею, яка все це об’єднала – «штовхнули» друзі. В обмін – привезти себе і шматочок України. Не знаю, як останнє, але я «гребла» все, що влізло до валізи: вітчизняну випивку, національні сувеніри, дещо з продуктів харчування. Мене ж прихистив затишний Регенсбург, якому відплатила специфічною монетою: елітну корову пригостила поясом зі свого нового жакета, ще й килим праскою спалила. Не сумнівайтесь: стримана, економна та багато в чому педантична Німеччина мене запам’ятає.

Чи повернуся до Німеччини? Все може бути… Та на моє рішення не впливатиме темна фінішна на тлі білої суцільної до цього. Просто за принципом «у гостях добре…» точно знаю, що вдома краще.

Більше про подорож нашої колеги-журналіста Тетяни Підгурської до Німеччини читайте у п’ятничному номері «ТС» від 30 листопада 2018 року.

Share Button