Володимир Борисенко про скасування ходи випускників, будівництво лікувального корпусу та регулювальників на Київському Шляху

Ходи випускників цього року не буде, будівництво нового лікувального корпусу планують розпочати вже у вересні, а варіанти об’їзду ділянки по Київському Шляху, де триває реконструкція, внесли у Google maps. Про це та багато іншого в традиційному п’ятничному ефірі на Facebook розповів міський голова Володимир Борисенко.

Ремонт Київського Шляху: регулювальники, об’їзди в Google maps і світлофор біля «Епіцентру»

Реконструкція Київського Шляху у Борисполі триває. Аби зменшити дискомфорт від ускладненого руху, міський голова повідомив про низку заходів.

«Вже знято асфальтне полотно на ділянці від вулиці Момота до вулиці Лютнева, прибрано електричні опори, прибрано світлофорні об’єкти. Це створило певний колапс, проте вже встановлено тимчасові світлофори, знаки пішохідних переходів і на всіх напружених точках надалі встановлюватимуть світлофори або переходи, які регулюватимуть рух», – повідомив міський голова.

Борисенко підкреслив, що роботи спеціально запланували на літо, щоб мінімізувати незручності.

За словами очільника міста, вже є домовленість із патрульною поліцією про регулювання руху в будні у години пік, зранку на виїзд, а ввечері – на в’їзд. Таким чином планують убезпечити пішоходів, а також зробити зручний виїзд із прилеглих вулиць. Окрім того, організовано схему дорожнього руху альтернативних об’їздів і користувачів сервісу введено автоматично в систему координат Google maps. Також ведуться перемовини щодо встановлення світлофора біля «Епіцентру», який працюватиме під час пікових навантажень – у п’ятницю ввечері, що дасть змогу повернути ліворуч перед «Епіцентром» під час руху зі столиці.

Борисенко наголосив, що спільними зусиллями подолають ці незручності, щоб потім користуватися новим покриттям і новою схемою дорожнього руху, що в рази зменшить навантаження на Київський Шлях. І додав, що фінансування є, проєкти погоджено, підрядники вкладаються у терміни і навіть дещо їх випереджають.

Не оминув увагою міський голова і три дерева біля управління освіти і науки, які доведеться зрізати під час реконструкції та пообіцяв, що на їх заміну висадять мінімум 10.

Візит до Іванкова

Тривають робочі поїздки міського голови до старостинських округів. Минулого тижня Володимир Борисенко побував в Іванкові, поспілкувався з громадою і відвідав низку об’єктів.

«Відвідав школу, подивився на проблеми, які там є, і на проблеми озера, яке потребує очищення, а територія біля нього – благоустрою», – наголосив Борисенко.

За словами міського голови, селяни розуміють, що створено ОТГ, що змінився державний устрій і змінилися підходи влади. Є певні незручності в наданні адміністративних послуг, ще не до кінця все «відшліфовано», проте пообіцяв, що до кінця року все повинно налагодитися.

Серед питань, які турбують жителів Іванкова, – це відсутність у школі тренажерів і бігових доріжок. Міський голова запевнив, що акцент на спорті та вихованні молоді буде, а з ним будуть спортивні та дитячі майданчики.

До слова, невдовзі міський голова планує відвідати Сеньківку.

Ходи випускників не буде: як у Бориспільській ОТГ святкуватимуть Випускний

Цього року в місті знову не буде традиційної ходи випускників. І якщо минулого року втрутився карантин, то цього – реконструкція Київського Шляху.

«Карантинні обмеження вже послабили і ми можемо провести такого рівня захід (Ходу випускників – ред.), але не можемо перекрити центральну ділянку Київського Шляху, адже на цей термін припадають основні роботи з перекриття головної вулиці – від Лютневої до Соборної. Ми просто створимо транспортний колапс», – наголосив Борисенко.

Він також коротко розповів про формат свята, наголосив, що випускників-медалістів запросять на прийом у міську раду, а деякі школи цього дня запланували екскурсії, деякі навіть поїздки у Карпати.

Очільник міста нагадав, що до освітньої родини увійшли села Бориспільської громади, які цьогоріч були не готові долучитися до ходи випускників, а ось наступного року планують разом із випускниками сільських шкіл пройтися Київським Шляхом і завершити урочистості на стадіоні.

Міський голова додав, що 26 червня на центральній площі міста заплановані урочистості до Дня Конституції й закликав усіх долучатися.

Будівництво нового лікувального корпусу може розпочатися вже у вересні

Пріоритети розвитку громади на найближчі два-три роки та будівництво нового лікувального корпусу – саме такі питання, за словами Борисенка, вдалося днями обговорити з головою Київської ОДА Василем Володіним.

За його словами, червоною лінією під час зустрічі проходила будівництво нового корпусу лікарні, що створить комфортні умови для медиків та пацієнтів.

«Це питання є найголовнішим, проєкт уже на виході… Гадаю, з вересня закладемо перший камінь у будівництво нового лікувального корпусу, першою чергою якого є введення в експлуатацію пологового будинку», – сказав Володимир Борисенко.

Тоня ТУМАНОВА, «ТС»

Share Button