Справи комунальні

Газ. Як поінформував в.о. міського голови Микола Корнійчук, КПТМ «Бориспільтепломережа» на початок тижня було використано газу на 17,2 млн грн за вартістю, що є на сьогодні. Сплачено 1,6 млн грн, або приблизно 10%. За транспортування блакитного палива ПАТ «Київоблгаз» місту нараховано ще 1,6 млн грн і «Укртрансгаз» – 470 тис. грн. Населення сплатило в листопаді 2,5 млн грн, у цю суму входять і борги за минулі місяці та навіть роки.

Вода.  «Наразі питання водопостачання порушується на рівні держави, — зауважив під час планової наради М. Корнійчук, — і нещодавно по всіх каналах телебачення було озвучено дуже цікаву цифру: для того, щоб відновити і привести в належний стан водопровідну мережу в Україні, потрібно близько 40 млрд дол. США. У Борисполі зношено 70% водопровідних мереж, а отже, пориви можуть виникати у будь-яку хвилину».

В уряді країни наголошують, що при плануванні бюджету органи місцевого самоврядування мають передбачити кошти на утримання, капітальний ремонт та будівництво водопровідних мереж. Це стосується й тепломереж, адже вони знаходяться у такому ж стані.

Благоустрій. Відділом благоустрою міста складено понад 30 протоколів, видано 29 приписів, вручено 44 листи-попередження, наразі інтенсивно ведеться робота з власниками МАФів, торгових та господарських об’єктів щодо прибирання снігу та боротьби з ожеледицею.

Інф. «ТС»

Share Button