«Журавонька»: 55 років виховують особистостей

«Ти такий один!» – так у ДНЗ «Журавонька» виховують особистостей. У цьому дошкільному закладі люблять читати казки, впроваджують інновації та хочуть вчити малюків грати в шахи. А ще заклад має унікальний досвід впровадження інклюзивної освіти і працює за системою: «Треба, найперше, бачити особистість, а потім вади».

З нагоди ювілею журналісти «ТС» побували у «Журавоньці» і дізнались про особливості роботи закладу, очікування реформ і фірмові рецепти.

Цікаві факти про «Журавоньку»:

Дитсадок відкрили 3 листопада 1963 року.

У ДНЗ працюють за програмою виховання і навчання дітей від 2 до 7 років «Дитина». У «Журавоньці» діє 6 груп: 1 раннього віку і 5 – дошкільного.

Колектив садочка – це 11 вихователів, практичний психолог, учитель-логопед, два музичні керівники, 7 помічників вихователя, праля, костелянт, організатор фізичного виховання.

Завідувачами ДНЗ були: Валентина Радченко (1963-1964), Вікторія Ковальова (1964-1968), Валентина Рогозіна (1968-1977), Неля Кузьменко (1977-1995), Тетяна Дубовик (1995-2001). З 2001 року заклад очолює Тамара Пінчук.

Зауважимо, що частина співробітників працювали з дня відкриття закладу: Марія Голуб, Алла Журко, Ольга Шкурат, Надія Мамайсур, Неоніла Углова, Валентина Ніжинська – вихователі, Тетяна Карасєвич – музичний керівник, Раїса Кияшко – медична сестра,  Катерина Малежик – завгосп.

Не можемо не згадати й імена тих, хто уже пропрацював 30 і більше років: вихователь Ніна Яцюта прийшла до дошкільного закладу в перші дні після відкриття, наприкінці листопада 1963 року, пропрацювала 41 рік ; Людмила Яцюта – 42 роки стажу – помічник вихователя; Світлана Ярова – 40 років – кухар; помічник вихователя Любов Спис має 44 роки стажу і на сьогодні працює в закладі; помічник вихователя Галина Припіяло –– 30 років стажу і теж ще працює в садочку.

Більше про ДНЗ «Журавонька» і тих, хто там працює, дізнаєтесь у п’ятничному номері «ТС» від 23 листопада.

Share Button