Масова вакцинація у Борисполі: за перші пів години щеплення отримали 25 осіб, за день – 228

У Борисполі в приміщенні Дитячо-юнацької спортивної школи за адресою вул. 1 Травня, 4 розпочав роботу центр масової вакцинації. За перші пів години щеплення від коронавірусу отримали 25 людей. Старт масової вакцинації проінспектував міський голова Володимир Борисенко.

«Перевірив, як розпочав роботу центр масової вакцинації у Борисполі. За перші пів години вже вакцинувалося 25 осіб. Чудовий початок! У Бориспільскій спортивній школі людно, бажаючих вакцинуватися чимало. Вакциною забезпечені», – написав Борисенко у Facebook.

Міський голова нагадав, що центр масової вакцинації функціонуватиме протягом трьох днів: 17-18 червня – з 09:00-15:00, 19 червня – з 09:00-12:00.

Подумайте про своїх рідних: бориспільці закликають роботи щеплення

«Я працюю в аеропорту, тож ризик зараження дуже великий, а сидіти вдома не хочеться», – каже Ігор після щеплення. У пункт масової вакцинації у Борисполі він прийшов без йоти остраху.

Наголошує, що щеплення робитиме вся його родина і додає: «Людям, які ще вагаються, хочу сказати: «Досить думати! Йдіть вакцинуватися, здоров’я має бути на першому місці».

Тетяна ж переконана, що причин зробити щеплення вистачає. Окрім власного здоров’я та здоров’я близьких, радить не забувати і про завантаженість медиків після чергових хвиль корона вірусної епідемії.

«Бачу, яке навантаження йде на наших медиків, і переймаюсь тим, аби вони не вигоріли… Сім місяців тому я перехворіла на коронавірус. Усе минуло в легкій формі, але наслідки були не найкращі. Також хотіла б закликати всіх зробити щеплення – подумайте про своїх близьких! Втрачати друзів та рідних – надзвичайно важко. Приходьте і вакцинуйтесь!» – додає жінка.

Вакцинувались і можете займатися своїми справами

У центрі масової вакцинації щеплення роблять вакциною CoronaVac. Медики наголошують, що після вакцинації обмежувати себе в якихось діях не варто. Єдине – радять не перегріватися, а після щеплення утриматися від походу в сауну чи лазню, а ще – не травмувати місце ін’єкції.

«Вакцинувалися і можете далі займатись своїми справами», – в один голос кажуть у центрі масової вакцинації.

Станом на 12.00 17 червня у центрі масової вакцинації щеплення отримали 166 осіб, а на 15.00 – 228.

Важливо:

Щеплення в центрах зможуть отримати ті, хто записався до листа очікування вакцинації проти COVID-19 в додатку чи через сайт «Дія», або через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я.

Також вакцинуватися можна в порядку «живої» черги за наявності паспорта громадянина України чи ID-картки та ідентифікаційного коду, а також декларації з сімейним лікарем за наявності.

Щеплення проводиться вакциною CoronaVac китайського виробництва.

Провакциновані перебуватимуть під наглядом лікарів упродовж 20-30 хв.

Вакцинація відбуватиметься з дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних вимог.

Share Button