ВІДКРИВАЛИ СЕРЦЯ ЗАДЛЯ ДОБРОЇ СПРАВИ

«Справжнє милосердя – це бажання приносити користь іншим людям, не думаючи про винагороду» (Хелен Келлер). Ці слова можна вважати лейтмотивом благодійного фестивалю «Відкрий серце для добра», який відбувся 17 листопада на базі КРК «Бархат», задля збору коштів для лікування Вікторії Коркач, учениці ЗОШ № 6 та вихованки хореографічного ансамблю «Грація».

Ініціаторами дійства стали небайдужі бориспільки Ірина Гончарова, Розі Шевченко, Юлія Лапа та БДЮТ «Дивоцвіт». Ідея знайшла підтримку та сприяння у проведенні фестивалю від Володимира та Ігоря Шалімових.

Перш ніж потрапити всередину, кожен з присутніх купував квиток за 50 грн, таким чином робив внесок у добру справу. Дехто залишав і значно більше. На сцені закладу «запалювали» зразковий хореографічний ансамбль «Грація», народний хореографічний ансамбль «Радість», зразковий вокальний ансамбль «Веселочка», вокальна група «Черрі-беррі», народний колектив спортивно-бального танцю «Шарм», хореографічні колективи «Little birds», «Вікторія», «Leader dance». Серед друзів, спонсорів та культмасового сектору керівники гуртків декоративно-ужиткового мистецтва «Фантазія», «Попелюшка», «Школа маленької леді», студія краси Ірини Тихої, «Пульсар-фітнес», КРЦ «Бархат», студія «La fler», поліграфія «Print boх», кондитер Марія Марущенко, «Tarasivna art», ігротехніки та аніматор Альона.

Особлива подяка всім батькам вихованців БДЮТ «Дивоцвіт» за солодкі смаколики, приготовлені власноруч, які можна було придбати.

Ще раз дякуємо всім, хто долучився до проведення заходу. Разом для лікування Вікторії Коркач ми зібрали близько 95 тис. грн. Але гарні справи продовжуються, і щоб повірити у добро, треба почати робити його. А ми віримо, що Віка обов’язково одужає.

За інф. БДЮТ «Дивоцвіт»

Share Button