ВІДЗАВТРА НА КИЇВЩИНІ ЗАПРАЦЮЮТЬ ЦЕНТРИ МАСОВОЇ ВАКЦИНАЦІЇ: АДРЕСИ ТА ГРАФІК РОБОТИ

На Київщині вже завтра розпочнуть роботу два центри масової вакцинації. Вони функціонуватимуть у Броварах і Білій Церкві на вихідних, щоб всі бажаючі жителі області мали змогу долучитись до кампанії з імунізації проти COVID-19. На цьому 11 червня акцентував очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін.

«Центри масової вакцинації працюють далеко не у всіх областях України. А в нас відзавтра розпочнуть діяти два – у Білій Церкві та Броварах. Вони розраховані на вакцинацію тих людей, які хочуть отримати щеплення. Я переконаний, що це позитивно вплине на епідемічну ситуацію в нашій області і збереже здоров’я наших жителів», – зазначив Василь Володін.

Центри масової вакцинації працюватимуть у регіоні на вихідних із 09:00 до 17:00 за такими адресами:

Бровари, приміщення Легкоатлетичного манежу по вул. Гагаріна, 30.

Біла Церква, приміщення Дитячо-юнацької спортивної школи №1 по вул. Героїв Небесної Сотні, 46а.

Важливо:

У центрах щеплення зможуть отримати ті, хто записався до листа очікування вакцинації проти COVID-19 в додатку чи через сайт «Дія» або через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я.

Щеплення буде проводитися вакциною «CoronaVac» китайського виробництва. Провакциновані перебуватимуть під наглядом лікарів упродовж 20-30 хв.

Вакцинація відбуватиметься із дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних вимог.

Пацієнти з собою повинні мати паспорт громадянина України або ID-картку, ідентифікаційний код, а також декларацію з сімейним лікарем за наявності.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА

Share Button