The Velvet Sun, «Узвар» та «Lovko Band»: якою музикою частуватимуть на 11-му фестивалі «Музичний компот»

Бориспіль тільки-но відсвяткував День музики, як уже готується до фестивалю «Музичний компот». Цього року цей традиційний весняний захід матиме літні нотки.

Як повідомив один із організаторів та ідейних натхненників фестивалю Борис Шапіро, гостей заходу частуватимуть музикою від гуртів The Velvet Sun, «Узвар» та «Lovko Band». Не обійдеться й без добрих справ та смакоти.

Бориспіль в очікуванні «Музичного компоту». Фестивалю цього року бути?

– Звісно ж. Навіть минулого року, в умовах жорстких локдаунів, ми провели ювілейний, 10-ий фестиваль – відіграли три концерти. Цього року затрималися з анонсами, бо жорсткі обмеження діяли і їх зняли лише на початку травня. Але 11 та 12 червня на локації та за підтримки  Dr. Pub ми теж проведемо три концерти.

Яка головна музична ідея цьогорічного фесту?

– Ідея незмінна всі роки: запросити хороших музикантів і відкрити своє серце для хорошої музики.

Кого із музикантів цього року можна буде почути/побачити у Борисполі?

– Першого вечора ми виконаємо свої торішні плани: почуємо The Velvet Sun і відомого українського поета Павла Коробчука у програмі «Ключові Клапани». Другого прийматимемо гурт «Узвар» та новий цікавий бориспільський рок-гурт «Lovko Band».

Уже багато років «Музичний компот» не тільки про музику, а й про благодійність. Які добрі справи запланували?

– Другого дня з 14.00 у нас розпочнеться свято «Бограчу та Узвару», де у форматі відомого в Борисполі свята «НакатИм» готуватимемо різні страви. Проведемо разом з Анастасією Гаспарян благодійний аукціон, і громада долучиться до доброї справи – допомоги Петру Бичевому, хлопчику, якого вдарило струмом на залізничному вокзалі.

Від організаторів фестивалю також хотів би подякувати і нашим меценатам. Так, «Три ведмеді» та «Моноліт-нет» уже 11 років з нами.

А на завершення – запросити усіх бориспільців на наш фестиваль. Приходьте і разом слухатимемо музику, відпочиватимемо і робитимемо добрі справи.

Тоня ТУМАНОВА, «ТС»

изображение_viber_2021-06-07_11-14-03 изображение_viber_2021-06-07_11-14-01

Share Button