Бориспіль залишиться без «Випускниці-чарівниці»?

Бориспіль може залишитись без конкурсу «Випускниця-чарівниця», який проводили у місті 15 років поспіль. Випускниці засмучені, адже з нетерпінням чекали цього свята. Ба бльше, деякі вже навіть придбали сукні.

Відмовитись від «Випускниці-чарівниці» вирішили на раді директорів, де наголошувалось, що випускники і так мають чим зайнятись – олімпіади, підготовка до ЗНО, а, окрім того, це ще й додаткові витрати для батьків.

Проте шанс врятувати конкурс є, наголошує заступник міського голови Людмила Пасенко: «Дійсно, порушували це питання (щодо проведення конкурсу – ред.) на нараді директорів місяць тому. Директор ліцею «Дизайн-освіта» Лариса Власенко виступила проти цього. Ми вирішили: якщо будуть звернення від дітей і батьків, які хочуть проведення конкурсу, то подумаємо над цим питанням».

Посадовець додала, що до неї вже звертались із таким самим запитанням: «Пояснюю,  у наш бік лунають звинувачення, що це викачування грошей. Хоча ми й так намагаємось його здешевити – минулого року навіть залучали салони краси, аби ті зробили зачіски учасницям. Якщо будуть звернення – проводитимемо для бажаючих, тобто робитимемо так, як захочуть випускники».

Заявити про своє бажання взяти участь у конкурсі можна звернувшись до БДЮТ «Дивоцвіт», який, власне, і займається проведенням «Випускниці-чарівниці».

Інф. «ТС»

Share Button