Залізничному експресу до «Борисполя» обрали назву

Швидкісний залізничний експрес, що курсуватиме між Центральним залізничним вокзалом та Міжнародним аеропортом «Бориспіль», матиме назву «Kyiv Boryspil Express». Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов на своїй сторінці у Facebook.

«Kyiv Boryspil Express» – нова назва швидкісного експресу, що курсуватиме між Центральним залізничним вокзалом та Міжнародним аеропортом «Бориспіль»», – написав він.

За інформацією Є. Кравцова, до голосування за нову назву експресу долучилося 10 тисяч користувачів Facebook, і це менше, ніж за 4 дні. «Переможець конкурсу – Євген Захаров. Євгене, у нас з Вами важлива місія – нанести цю назву на рухомий склад», – написав керівник залізниці.

Як повідомлялося, 22 жовтня в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов показав новий експрес Київ-Бориспіль, який курсуватиме з Центрального вокзалу до Міжнародного аеропорту «Бориспіль». Загалом таких рейкових автобусів буде п’ять, чотири з них курсуватимуть на маршруті Київ-Пасажирський – Бориспіль-аеропорт, один буде в резерві.

Будівництво швидкісної лінії залізничного сполучення між Києвом і аеропортом «Бориспіль» буде завершено до кінця листопада. Згідно з проектом будівництва, лінія буде прокладена від вокзалу «Київ-Пасажирський» через станцію «Видубичі» до терміналу D аеропорту «Бориспіль».

 

Share Button