За період січень-травень платники Київщини спрямували до бюджетів територіальних громад 7,3 млрд грн

За період січень-травень платники Київщини спрямували до бюджетів територіальних громад 7,3 млрд грн. За повідомленням в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександра Загорського, ця сума на 22%, або 1,3 млрд грн перевищує відповідний минулорічний показник.

Найбільші суми до місцевих скарбниць спрямували суб’єкти господарювання, які ведуть діяльність на території Бучанського району – 1,7 млрд грн, Білоцерківського та Броварського – по 1 мільярду гривень.

Питому вагу у розрізі основних платежів має сплата податку на доходи фізичних осіб. Як повідомив Загорський, за п’ять місяців поточного року сплачено 4,6 млрд грн з темпом приросту 21%. У грошовому вираженні це дорівнює 795 мільйонів гривень додаткових для бюджетів коштів.

Сплата майнових податків забезпечила місцевій казні 859 мільйонів гривень, що на 24% або 165 млн грн більше з відповідний показник 2020 року. З цієї суми плата за землю складає 608 млн грн, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, – 246 млн грн, транспортний податок – 5 млн грн.

На 18% більше аніж торік сплатив до бюджетів територіальних громад малий та середній бізнес. Так, суб’єкти господарювання спрямували 1,2 мільярда гривень єдиного податку, збільшивши суму відрахувань на 186 мільйонів гривень.

З реалізації підприємцями роздрібної торгівлі підакцизних товарів надійшло майже 242 мільйона гривень, що на 25% або 49 млн грн більше за відповідний період минулого року.

ГУ ДПС у Київській області

Share Button