ЖИТЛО ДЛЯ РОДИННОГО ВОГНИЩА

Микита Белименко та Сергій Швидченко про житло мріяли давно. Місце, яке уособлює не так власні квадратні метри, як родинний затишок, для хлопців – казка, що стала реальністю.

Другий рік поспіль Уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба ініціює виділення державної субвенції на придбання житла для дітей-сиріт. У свою чергу, міська влада домовилася з КОДА не про одну, а одразу дві квартири при виділених 10-ти на область, отримала чималу знижку від забудовника, і що важливо – додала 228 тисяч гривень з бюджетних коштів.

Очільник міста Анатолій Федорчук, вітаючи Микиту та Сергія, наголосив, що попереду у них багато приємних подій, але цю, впевнений, вони запам’ятають на все життя.

Голова правління ТОВ «Бориспіль Промінвест» Світлана Танцюра вкотре пішла назустріч владі, озвучуючи значно нижчі ціни, аніж ринкові, й побажала хлопцям, аби це житло стало для них отим родинним вогнищем, якого досі так не вистачало.

Заступник голови КОДА В’ячеслав Кучер передав вітання від новопризначеного губернатора Київщини Олександра Терещука і процитував президента України, на думку якого, «українці потребують захисту, в тому числі і соціального».

За народними традиціями, до власних квартир за адресою вул. Головатого, 76  хлопці заходили з іконами та хлібом-сіллю, які отримали з рук «мам» – голови служби у справах дітей та сім’ї КОДА Наталії Онопрієнко-Капустіної та очільниці служби у справах дітей та сім’ї виконкому Бориспільської міської ради Ірини Величко.

До слова. 19-річний М. Белименко – студент третього курсу Національного університету біоресурсів і природокористування України, не стримував емоцій, дякуючи кожному, хто доклав зусиль, аби мрія стала реальністю. Його новий сусід С. Швидченко працює вантажником у Києві, одночасно навчається на першому курсі Переяслав-Хмельницького ДПУ ім. Г. Сковороди.

Загальна вартість двох квартир – 940 тис. 641 грн, куди входять побутова техніка та косметичний ремонт. Площа: 42,2 м² та 42,8 м².

І знову ж, шануючи традиції, біля своїх осель хлопці посадили дерева. Тепер залишається створити сім’ї й виростити синів.

Інф. «ТС»

Share Button