Трагічний випадок: 12-річного хлопця вдарило струмом

За інформацією начальника Бориспільського відділу поліції ГУНП у Київській області Тараса Кравчука, минулої неділі в Борисполі трапився трагічний випадок: на залізничному вокзалі двоє неповнолітніх вилізли на вагон, де одного з них вдарило струмом. 12-річний хлопчик отримав близько 90% опіків тіла, а після цього ще й упав з того вагону. Дитина знаходиться у важкому стані в КНП «Київська міська клінічна лікарня № 2» в Опіковому центрі».

Очільник поліції звернувся до батьків з проханням посилити контроль над дітьми під час канікул та подбати про їх безпеку.

ВАЖЛИВО!

Розпочалися літні канікули, а отже, в дітей з’явилося багато вільного часу, більшість якого вони проводять на вулиці. Часто задля відчуття екстриму та оригінальних фотографій для соцмереж вони перебувають в надзвичайно небезпечних місцях, про які батьки навіть не здогадуваються. І одне з них – залізничні колії та вокзал.

Тож аби уберегти своїх дітей від неприємностей, батьки повинні відкласти на кілька хвилин усі справи і нагадати дітям правила поведінки.

Забороняється:

ходити по залізничних коліях; переходити і перебігати через залізничні колії перед потягом (або локомотивом, вагоном, дрезиною тощо), що наближається, якщо до нього залишилося менше 400 м;

переходити колію відразу після проходу поїзда (локомотива, вагона тощо), не впевнившись, що сусідніми (наступними) коліями не пересувається інший поїзд (локомотив, вагон тощо);

підходити ближче, ніж на 0,5 метрів до краю платформи після оголошення про подачу або прибуття потяга до його повної зупинки.

переходити залізничні переїзди при закритому положенні шлагбаума  та при червоному  світлі світлофора залізничної сигналізації;

на станціях і перегонах пролізати під вагонами та перелізати через автозчепи для переходу через колію;

сидіти на краю посадочної платформи, перону;

обходити вагони, що стоять на колії, на відстані менше 5 метрів від крайнього вагону;

класти на рейки залізничної колії будь-які предмети;

наближатися до електропроводу, що лежить на землі, ближче ніж на 10 метрів;

підніматися на дахи поїздів, локомотивів та вагонів, а також на конструкції мостів, освітлювальних вишок тощо.

Пам’ятайте: залізнична колія — це зона підвищеної небезпеки!

 

Share Button