Інновації у мегаполісах: міський голова разом із заступниками відвідав Kyiv Smart City Forum

Делегація з Борисполя відвідала Kyiv Smart City Forum 2018, присвячений популяризації впровадження інноваційних рішень у мегаполісах.

Як наголосили у виконавчому комітеті міської ради, «Smart city» — найбільш прогресивний спосіб розвитку міського простору в усьому світі. Концепція «розумного міста» передбачає використання цифрових технологій, що надають доступ до різноманітних показників у місті. Головний тренд у його розбудові — використання Big Data.

Очолив делегацію міський голова Анатолій Федорчук. У заході взяли участь також перший заступник міського голови Микола Корнійчук, заступники міського голови Людмила Ковальова та Людмила Пасенко, керуюча справами виконавчого комітету Людмила Передерей, інші представники виконавчих органів, які мали змогу ознайомитися з досвідом впровадження технологій задля розвитку безпечного та комфортного міського простору.

«Було дуже цікаво. Із моментів, на яких хотілося б зупинитися, – відкритий бюджет. Він у нас є, і ми далі рухатимемось у цьому напрямі. …Його вдосконалимо, щоб він був у повному обсязі, щоб люди розуміли, куди їх гроші йдуть, могли зайти на сайт і отримати повну інформацію», – наголосив А. Федорчук.

Ще один аспект, за його словами, встановлення відеокамер для реалізації програми «безпечне місто». Поліція допоможе визначити тип камер, а також місця їх розміщення.

Інф. «ТС»

Share Button