Міжнародний День захисту дітей: на Європейській площі сотні щасливих облич

Безліч дітлахів, гучна музика, веселі пісні та запальні танці – саме так відбувалося святкове дійство «Хай щастю дитини не буде кінця» 1 червня на Європейській площі міста з нагоди Дня захисту дітей.

Дійство розпочалося о 09:50 концертом творчих колективів БДЮТ «Дивоцвіт», які своїми виступами підкорили серця глядачів.

Заступник міського голови Людмила Бистра привітала дітей зі святом тавід імені міського голови нагородила переможців Всеукраїнського конкурсу МАН дипломами та призами, а саме – ученицю Іванківської ЗОШ Анастасію Король, вихованку Бориспільського центру технічної творчості «Евріка» Марію Крикун, учнів Бориспільського академічного ліцею Матвія Сорочеко і НВК «Гімназія «Перспектива» Євгена Ситника та Івана Лазоренка.

Свої роботи – малюнки, аплікації, ляльки-мотанки, вироби з бісеру, дерева та соломки, презентували вихованці БДЮТ. А керівники гуртків на майстер-класах, презентуючи свої вміння, заохочували дітей завітати до «Дивоцвіту».

Відбулася і щорічна пізнавальна акція-знайомство юних бориспільців з роботою правоохоронців та пожежно-рятувальної служби. Патрульні в рольових іграх перевіряли дітвору на знання правил дорожнього руху, демонстрували поліцейську амуніцію і фотографувалися з юними – на згадку.

На центральній міській площі того дня було гамірно майже до вечора і ніхто не сумував, було чим зайнятися і що показати, як доказ – сотні щасливих облич дітей та дорослих.

Марина ГРИЦЮК, «ТС»

Share Button